Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Za mě se mi telefon docela líbí, asi trochu záleží na barvě. Dokonce si myslím,že je to opačně, že obal kameru spíše nehezky zdůrazní. Mám telefon 2 roky, asi je čas ně upgrade.

  Souhlasím. Tentokrát se mi zdá, že v krytu bude telefon vypadat hůř. Jinak kontrast matného a lesklého/průhledného povrchu vzhled rozhodně vylepšil.

  Když přišlo Face ID, tak z notche nikdo nebyl nadšený. Záhy to začali všichni kopírovat. Sice bez funkčnosti, ale zase čím víc proužků, že? Uspořádání fotoaparátů je dnes opět kritizováno, znovu to všichni budou kopírovat. Ale proč, to nechápu, když podle zbloudilců z androidích fór se jedná o takový šunt. Nicméně chápu Apple, že se snaží designem od masy stejně vyhlížejících telefonů odlišit.

  Notch rozhodne neni vynalez Applu a androidy to nasadily jako docasne reseni umoznujici vystrcit nahoru notifikacni ikony a zvetsit tak efektivni displej.

  Reseni je to pomerne osklive, hodne rychle to nahradil prustrel displeje, pote vysouvaci kamerka nebo kamerka pod displejem.

  Typicky vyvoj Redmi Note 5 (nic) – Note 6 (notch) – Note 7 (prustrel) – a zrovna to note 6 melo zivotnost pul roku, nez to rychle nahradil note 7.
  Novy Redmi 9T uz ma vysouvaci kamerku a dispel pres celou predni plochu.

  Je fakt, ze to vypada o dost lip nez rendery z uniku, ale zadna krasa to neni. Hlavne nechapu, proc to musi byt na trikrat vylezle ven – jednou ctverec z tela telefonu a pak kazdy objektiv a nakonec kazda cocka je jeste vylezla nad ten kovovy krouzek, aby se snaz poskrabala :-(

  Za me zajimave resene umisteni objektivu, libi se mi i provedeni. Mnohem lepsi nez nefinalni rendery. Celkove pekne povedeny balicek noveho iPhonu.

  Umístění a vzhled kamer bych neviděl jak největší problém ale jsou mizerně zapuštěné do těla, prostě tam trčí , jak kdybych je tam měl nalepené a to nevypadá pěkně. Mohli si pohrát se zadním krytem a opticky objektivy zapustit. Kdyby zkusili použít zajímavou texturu , než rovné hladké tělo, ke kterému prostě nesedí ty monstrózní objektivy. Takhle to vypadá jak retro edice.

  Jinak mě víc vadí, že snímač má pouhých 13 mpxi. Za ty peníze mizérie a pro případné odpůrce můžu z vlastní zkušenosti potvrdit, že dnes hojně používané 48mpxi objektivy od sony odvádí parádní výsledky, takže to číslo 48 není jen marketing ale realita i při výřezu 1:1 paráda.
  Jinak pro mě je iphone zklamáním. Kdyby měly 1/2 cenu, tak by to odpovídalo realitě, jakou kvalitou mobily dosahují.

  Další chytrák a profi designer co umí radit od stolu a v životě nenavrhl ani prd. Zkusil jsi někdy zapřemýšlet jak by jsi navrhl třeba jinak obyčejnou lžíci? To je totiž podobné ne li težší. Potom tu můžeš plkat nesmysli.

Vložte vlastní komentář

celý text