Zavřít reklamu

One More Thing. Věta, která je nesmazatelně vryta pod kůži mnoha jablíčkářů. Aby taky ne. Vždyť po jejím vyslovení vždy otec Applu Steve Jobs vytáhl z rukávu nějaký jablečný trumf, kterým světu vyrazil dech. Ať už se jednalo o cokoliv, “One More Thing” bylo vždy peckou. Proto i dnes, když se Apple k použití této legendární věty odhodlá, publikum v sále při jejich Keynote i za obrazovkami Maců, iPadů, iPhonů i další elektroniky zatají dech a s napětím očekává, co bude následovat. A jak se zdá, jednu “One More Thing” si připravuje Apple i na příští úterý. 

S informací o chystaném “OMT” překvapení se dnes na svém Twitteru podělil leaker CoinX. Toho si můžete pamatovat především ve spojitosti s loňským vyzrazením přesných rozměrů a názvů iPhonů XS, XS Max a iPhonů XR, či ostraněním 3,5mm jack konektoru z iPadů Pro. Jedná se tedy o leakera, jehož zdroje se dají označit za skutečně velmi přesné. Tentokrát však bohužel nevyzradily, co přesně se má za “One More Thing” skrývat. To se však může v následujících dnech změnit. 

V úvahu připadá hned několik adeptů na vhodnou “One More Thing” novinku. Zatímco iPhony, Apple Watch a Apple TV lze vyloučit, jelikož se jedná o produkty, které už svět víceméně dobře zná a haló efekt by tedy zřejmě nevyvolaly, takový lokalizační přívěšek by tento efekt vyvolat bez větších problémů mohl. Teoreticky by tak mohl být právě on onou “další věci”, jejíhož představení se dočkáme v úterý. V úvahu mohou připadat i Apple Glasses nebo chcete-li chytré brýle či headset Applu, o kterých se v posledních dnech též díky relativně velkému množství různých indícií v betě iOS 13 hovoří. Nemuseli bychom se sice dočkat rovnou představení se vším všudy, avšak i takový malý nástin v podobě krátkého videa by byl vcelku zajímavý. Na druhou stranu, po blamáži s AirPower by bylo podobné ukázání relativně riskantní. A když už mluvíme o AirPower, nebylo by úžasné, kdyby byla onou “další věcí” právě ona?

Ať už se bude jednat o cokoliv, je prakticky jasné, že jakmile Tim Cook či kdokoliv jiný z vedení Applu magickou frázi “One More Thing” vysloví, mnohým z nás se zatají dech a zpomalí tep. Nezbývá než doufat, že tento stav vydrží i po představení onoho produktu, což by zkrátka a jednoduše značilo, že jsme z něj naprosto paf. Zda se to stane či nikoliv ale ukáže až úterní večer. 

Související články

Dnes nejčtenější

.