Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nie som síce rodený čech ale slovo komplikace mi v spojitosti s novými funkciami moc do ucha/oka nejde. A zemepisná je dĺžka a šírka, nie výška.

  Chápe vůbec autor, co znamená v češtině slovo „komplikace“ ?! A zeměpisná „výška“?
  To musel psát někdo na mentální úrovni žáka páté třídy zvláštní školy, proboha…

  Za přepis se zeměpisnou výškou se omlouvám, to byla má opravdu chyba z nepozornosti. Co se ale týče komplikací, zde bych si být vámi nastudoval hodinářské pojmy, jelikož v nich se komplikace běžně využívají a co víc – i samotný Apple toto označení pro prvky na cifernících využívá.

  2 Marek: jak ještě více pokornější by sis představoval odpověď hlupákovi, který tu dělá na autora článku chytráka, přitom o problematice neví vůbec nic???

  …ach jo…demokracie je krásná věc…a zakryjeme Koněva a odkryjeme Koněva a Babiš je bůh……ale docela by mne zajímalo, jestli se „Michal“ za toho žáka zvláštní školy omluví, protože v jednom slově se může uklepnout každý, ale urážky tohoto typu už mne tedy opravdu točí..

  Takže místo komentů k podstatě článku jen přiblblé poznámky… fakt super… mě osobně bude zajímat cena AW5. Mám AW4 a zda se dojde k nějakému nesmyslnému navýšení jen kvůli novému ciferniku, nebo kvůli lepšímu procesoru, no tak to potěš pánbůh 😂 procesor je pro mě dostačující i teď, hodinky fungují podle mě naprosto skvěle. Neříkám, že nadmořská výška na ciferniku by se nehodila, za těch půl roku, co mám hodinky, bych to minimálně jednou použil 😊 a spis mě tedy zajímá, jaké “nové” funkce AW4 s aktualizací dostanou. Vím jen že hlukomer… to je taky funkce 😂

  Jarys77: asi to vyzni zvlastne, ale autor clanku bymel byt nekonecne pokorny, ikdyz je ctenar/autor komentare nejvetsim debilem pod Sluncem… :)

Vložte vlastní komentář

celý text