Zavřít reklamu

Sen mnoha Čechů o tarifech s neomezenými daty bez podmínek se brzy konečně splní. Na dnešní tiskové konferenci totiž T-Mobile odhalil svou chystanou nabídku tarifů, které právě tarif s neomezeným internetovým připojením kraluje. A že je skutečně o co stát. 

Obří zájem o neomezená data, které T-Mobile nabízel přes léto, skvěle otestovat datovou síť, kterou tento tuzemský operátor disponuje a de facto tak dal zelenou příchodu neomezených datových tarifů do běžné nabídky. V té se objeví už v září a to za cenu 1575 korun s tím, že kromě neomezených dat tento tarif nabídne i neomezené hlasové služby. Pokud by pak zákazníkovi stačily neomezené hlasové služby a 50 GB dat na měsíc, zaplatí za ně u T-Mobilu 1275 korun s tím, že po přečerpání 50 GB dat o internet nepřijde, ale bude muset počítat se zpomalením na 10 Mbit/s. Nabídka T-Mobilu je tak bezesporu o poznání lákavější než nabídka Vodafunu, který již neomezená data sice nabízí, avšak zákazník musí pro jejich získání překonat celou řadu překážek v čele s nutností mít od tohoto operátora doma internetové připojení a využívat rodinný tarif minimálně ve dvou lidech. Dá se však předpokládat, že budou tyto podmínky v brzké době kvůli T-Mobilu změněny a tarif tak bude využitelnější. 

Co se týče O2, to již od konce června slibuje brzké představení nových tarifů, které mají vnést do nabídky svěží vítr. Na novinky však stále čekáme a není zcela jasné, kdy k jejich odhalení dojde. Dá se ale předpokládat, že i tento operátor začne více čí méně fušovat do nabídky neomezených dat, aby se vyrovnal Vodafonu a T-Mobilu. A kdo ví, třeba bude právě konkurenční boj zapříčiněný neomezenými daty prvním větším impulzem ke snižování cen, které si nejeden z nás již dlouhé roky přeje. Ceny tuzemských operátorů jsou totiž v porovnání se zahraničními státy skutečně vysoké. 

Témata: , , , , , , , , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.