Zavřít reklamu

[Aktualizace]: Akci v Electro Worldu již bohužel nelze využít. Pořád se však někde můžete setkat s různými nabídkami, kde lze předplacenou kartu Twist v hodnotě 200 korun pořídit za 99 korun – například v obchodním řetězci Billa. V opačném případě za SIM kartu zaplatíte minimálně 200 korun. 

Pokud využíváte mobilního operátora T-Mobile, tak už jste určitě slyšeli o skvělé akci, kterou nabídl všem zákazníkům – neomezená mobilní data po celé léto naprosto zdarma. Tuto nabídku mohou využít prakticky všichni zákazníci T-Mobilu, ať už ti se sjednaným paušálem, či ti s předplacenou kartou. Výjimkou jsou pouze některé firemní tarify, u kterých není aktivace neomezeného datového balíčku možná. K neomezeným mobilním datům se tedy může dostat prakticky kdokoliv z České republiky, a to i tehdy, pokud je u jiného operátora. Jak můžete za necelou stovku získat neomezený internet pro celou rodinu i vy?

Všechno to spočívá v zakoupení, či dobití Twist karty od T-Mobile. Podle obchodních podmínek akce může neomezeného datového balíčku využít každý, kdo má na své kartě momentálně aktivní balíček Twist internet na měsíc 400 MB a více (respektive a dražší). Tento balíček o datovém limitu 400 MB vás vyjde na pouhých 99 korun. Abyste tedy mohli po dobu léta, tzn. dvou měsíců, akci pro neomezená data využít, budete potřebovat na kartě Twist kredit v hodnotě 200 korun (bez dvou korun). Tuto kartu můžete zakoupit logicky za 200 korun prakticky kdekoliv.

Pokud byste však chtěli ještě více ušetřit, tak můžete využít akce v Electro Worldu, kde můžete předplacenou kartu v hodnotě 200 korun zakoupit za poloviční cenu. Pro zobrazení akce stačí kliknout na tento odkaz. Při kupování karty si pouze dávejte pozor, abyste omylem nezakoupili jen datovou kartu (přízvisko Twist Předplacený internet).

Aktivace karty a balíčku

Poté, co si nabitou SIM kartu zakoupíte, tak ji samozřejmě ještě musíte aktivovat. Stačí zavolat na číslo operátora, tj. 4603. Po aktivaci si z App Storu stáhněte aplikaci Můj T-Mobile, kde už si jednoduše aktivujte balíček s názvem Twist internet na měsíc 400 MB. Poté, co si tento balíček aktivujete, tak už jen bude stačit aplikaci Můj T-Mobile vypnout a zapnout. Poté už se na hlavní obrazovce objeví možnost pro aktivaci neomezeného datového balíčku. Jak na jeho aktivaci krok po kroku si můžete přečíst pomocí tohoto odkazu.

[appbox appstore 1386652007]

Neomezený internet v domácnosti nebo na dovolené pro celou rodinu

Zkušenější z vás určitě ví, že existuje něco, čemu se říká hot-spot. Hotspot funguje jako služba, pomocí které můžete sdílet váš mobilní internet s okolními zařízeními. Zkrátka a jednoduše, jedná se o jakousi Wi-Fi uvnitř vašeho telefonu. Vzhledem k tomu, že funkcí hotspot disponují i některá starší zařízení, včetně starších iPhonů, tak můžete jedno tohle starší zařízení využít k tomu, abyste do něho SIM kartu vložili, a poté spustili hotspot. Tímto bude moct využívat neomezeného internetu prakticky kdokoliv ve vašem okolí. Tohle řešení je nejlepší tehdy, pokud máte iPhone či jiný telefon jen na jednu SIMku a nechcete ji vyměňovat za jinou. Na iPhonu aktivujte mobilní hotspot jednoduše. Stačí přejít do Nastavení, zde rozkliknout možnost Mobilní data, a poté Osobní hotspot. Umístění hotspotu se na ostatních zařízeních může lehce lišit.

Závěr

Balíček pro neomezená mobilní data je aktivní po dobu 30 dnů. Po uplynutí 30 dnů musíte samozřejmě celý proces zopakovat, proto potřebujeme kartu nabitou na 200 korun. Nabídku pro neomezený datový balíček od T-Mobile můžete využít až do 31. srpna 2019, kdy tato akce končí. Nemusíte se však bát, že by vám T-Mobile po konci akce něco účtoval. Balíček se totiž sám o sobě vypne. Pokud se tedy chystáte někam na dovolenou, nemáte na hotelu Wi-Fi (popřípadě je drahá) a budete se nacházet v rámci EU, tak můžete využít tohoto návodu i v zahraničí.

t-mobile internet zdarma muz v lodce na vode

Související články

Dnes nejčtenější