Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Dotaz. Vyfotím fotku, ke které se mi zapíše místo, kde byla fotka vyfocena. Fotku nahraji na iCloud, kam se uloží i s pozicí, kde jsem fotku vyfotil. Jenže když fotku stáhnu z iCloudu zpět do telefonu, fotka již informace o poloze neobsahuje. Je chyba pouze u mě, nebo to tak prostě je? Děkuji za odpověď.

    Pak je nekde chyba, iCloud data o poloze uklada a i pri synchronizace fotek mezi zarizenimi je predava. Respektive bavime se o synchronizaci fotek pres iCloud nebo o tom ze se „nahraje soubor“ s fotkou na icloud ?

    Asi takhle. Mám nahrané všechny fotky z telefonu na icloudu. Fotky jsou zde uložené s místem, kde byli pořízeny. Po aktualizaci iPhonu na iOS12 a synchronizaci s iCloudem mi z nějákého důvodu vznikl chaos v galerii. Fotky mám v galerii všechny, ale v nesprávném pořadí (např. mám v galerii fotky z 20. září a až po nich mám fotky z 15. srpna). Na iCLoudu mám fotky stále ve správném pořadí. Proto jsem zkusil všechny fotky z galerie v iPhonu smazat a natahat je tam znova z cloudu, jenže se mi stáhli bez geografické polohy.

    A ještě jedna zvláštnost. Když si přes airdrop pošlu fotku z iPhonu do Macu, odešle se mi z polohou, kde jsem fotku vyfotil. Když ale tu samou fotku pošlu zpět do iPhonu, objeví se mi v galerii bez geografické polohy.

Vložte vlastní komentář

celý text