Zavřít reklamu

Zářijová Keynote a s ní spojené očekávané představení Apple Watch Series 5 se nezadržitelně blíží. Spolu s ním se také množí více či méně zaručené informace o tom, co od nové generace chytrých Apple hodinek můžeme očekávat. K hodinkám se samozřejmě vyjádřil také známý analytik Ming-Chi Kuo, podle kterého by se dodavatelem OLED displejů pro Apple Watch Series 5 měla stát společnost Japan Display. Co dalšího v této souvislosti prozradil?

Ve své zprávě Kuo mimo jiné uvádí, že firma Japan Display začne postupně navyšovat objem své produkce. Ještě v letošním roce by mělo dojít k plánovanému navýšení produkce OLED displejů pro novou generaci jablečných chytrých hodinek o 15 % – 20 %. V roce 2021 by objem navýšení výroby měl oproti současnému stavu narůst až o 70 % – 80 %. Kuo ve zmíněné zprávě zároveň uvádí, že by k navýšení objemu výroby OLED displejů pro iPhony měla přistoupit také společnost LG. Na pomoc s výrobou těchto displejů by zároveň měl přijít také čínský výrobce BOE.

Souvisejíci

V tuto chvíli je již téměř jisté, že Apple Watch Series 5 budou představeny spolu s trojicí nových iPhonů letos v září. Zářijové představení Apple Watch je tradicí již od dob Series 1, takže rozhodně nejde o žádné překvapení. Otazník se nicméně vznáší nad tím, jak bude nová generace Apple Watch vypadat, jaké funkce nabídne, ale také kolik bude vlastně stát. Ming-Chi Kuo sází na zavedení keramické verze hodinek (ačkoliv v této souvislosti nezmínil explicitně Series 5), mluví se ale také o verzi s titanovou konstrukcí. Agentura Reuters zase potvrdila zprávu o společnosti Japan Display coby dodavateli OLED displejů pro pátou generaci Apple Watch, další specifikace ale neuvedla.

Související články

Dnes nejčtenější

.