Zavřít reklamu

Pravidelně vám přinášíme seznam několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Storu a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma či za zvýhodněnou cenu. Snažíme se vybírat jen ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Bohužel, může se stát, že aplikace opět sklouzne k původní ceně, což však neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na název aplikace.

Templates for Microsoft PowerPoint

Vyberte si z široké palety šablon. Dají vám vše, co potřebujete, abyste vytvořili skvěle vypadající prezentaci, která bude vaše diváky oslňovat už na pohled. Nebojte se, všichni vám budou vaše PowerPoint prezentace chválit.

Původní cena: 499 Kč (245 Kč)

Pocket Yoga

S aplikací Pocket Yoga můžete cvičit Yogu z pohodlí domova. Nikdo nebude remcat do vaše tempo, a pokud trpíte úzkostí mezi lidmi, nyní tomu je konec. Nemusíte se bát, obtížnost si nastavíte sami a každý den se můžete naučit nějakou novou pozici.

Původní cena: 129 Kč (79 Kč)

SystemX: CPU & Memory

Nenechte nic náhodě a sledujte, jak si na tom stojí váš Mac. Sledujte všechny jeho senzory, od teploty CPU, po jeho rychlost, až k využití větráků, wi-fi sítě či stavu baterie. Všechny tyto informace hezky na jednom místě.

Původní cena: 25 Kč (zdarma)

Slevy her pro Mac na Steamu

The Darkness II

Původní cena: 29,99€ (5,99€)

Moon Hunters

Původní cena: 12,49€ (3,12€)

Diluvion: Resubmerged

Původní cena: 19,99€ (2,99€)

STRAFE: Millennium Edition

Původní cena: 14,99€ (3,74€)

Související články

Dnes nejčtenější

.