Zavřít reklamu

Pokud máte v rodině více lidí, kteří využívají iPhone, respektive operační systém iOS, tak nejspíše víte, že se můžete navzájem propojit a sdílet společně své úložiště, či čerpat dalších výhod. Málo lidí ale ví, že se v rodině dají sdílet také zakoupené aplikace. Háček je však v tom, že pokud si někdo v rodině aplikaci zakoupí, tak se možnost bezplatného stahování přímo u určité aplikace v App Storu neobjeví. Musíte brouzdat hlouběji v nastavení App Storu, abyste se k bezplatnému stažení aplikace dostali. Pokud vás zajímá, jakým způsobem můžete sdílet zakoupené aplikace s ostatními členy rodiny, tak určitě dočtěte tento článek až do konce.

Jak v iOS sdílet zakoupené aplikace s ostatními členy rodiny

Na vašem iOS zařízení, tzn. na iPhonu či na iPadu, se přesuňte do aplikace App Store. V pravém horním rohu klikněte na ikonu vašeho profilu. Jakmile se obrazovka s vaším profilem načte, tak zvolte z menu možnost Zakoupené. Po rozkliknutí této záložky se zobrazí všichni členové rodiny. Vy si tak jednoduše rozkliknete profil toho člena, který si zakoupil určitou aplikaci. Po rozkliknutí profilu se zobrazí seznam veškerých stažených a zakoupených aplikací. Vám tak už jen stačí v seznamu určitou aplikaci najít, a poté ji bezplatně stáhnout.

Souvisejíci

K napsání tohoto návodu mě donutila má přítelkyně při víkendovém grilování. Vzhledem k tomu, že jsem si na App Storu zakoupil aplikaci GrillTime, která mi s grilováním velmi pomáhá, tak jsem ji doporučil i přítelkyni. Navíc k tomu jsem ji řekl, že když jsem si ji koupil já, tak ona už ji kupovat nemusí. Vzhledem k mému udivení se však aplikace jako bezplatná v App Storu nejevila. Byla k dispozici za původní cenu, a tak jsem se začal pídit po tom, jak udělat, aby si ji mohla stáhnout zdarma i ona. To se mi nakonec podařilo, a tak jsem se rozhodl, že tento návod zpracuji i pro vás do podoby tohoto článku.

Související články

Dnes nejčtenější

.