Zavřít reklamu

Určitě jste si všimli, že se čas od času v horní části displeje vašich Apple Watch objeví červená tečka. Novější uživatelé, kteří ještě nejsou v systému watchOS zběhlí, možná ani netuší, co tato tečka značí. Červená tečka se v horní části displeje zobrazí pokaždé tehdy, když vám na hodinky přijde nějaké oznámení a vy si jej nevyberete. Jedná se tak o jakousi „upomínku“, která vám říká, že jste se ještě nepodívali na novou notifikaci. Některým uživatelům se však tato červená tečka může zdát otravná. Pokud i vy patříte mezi tyto uživatele, tak zbystřete – červenou tečku lze totiž na Apple Watch deaktivovat. Pokud vás zajímá, jak na to, tak pokračujte ve čtení.

Abyste se zbavili zobrazování červené tečky v horní části displeje jablečných hodinek, tak je nutné, abyste se chopili vašeho iPhonu, se kterým máte Apple Watch spárovány. Jakmile tak učiníte, tak spusťte aplikaci Watch a ve spodním menu se přesuňte do sekce Moje hodinky. Zde poté sjeďte níže a rozklikněte možnost s názvem Oznámení. Zde už poté stačí velice jednoduše pomocí přepínače deaktivovat první funkci v seznamu, která nese název Indikátor oznámení. Pokud tuto funkci vypnete, tak dojde k vypnutí zobrazování červeného indikátoru ve tvaru tečky v horní části displeje vašich jablečných hodinek.

Deaktivace červené tečky doopravdy deaktivuje pouze poukázání na to, že jste si nevybrali příchozí notifikace. Nemusíte se tak tedy obávat, že by vám úplně přestaly chodit upozornění, anebo že by se nenacházely v oznamovacím centru hodinek. Vše bude fungovat tak, jako doposud, pouze se zbavíte rušivého červeného elementu.

Související články

Dnes nejčtenější

.