Zavřít reklamu

Víkend se blíží. Pokud nemáte v plánu strávit ho v baru, u vody nebo na cestách, můžete si pustit nějaký zajímavý film. Služba iTunes čas od času zlevňuje vybrané tituly – v dnešním článku se podíváme na pětici filmů, které si na iTunes můžete o víkendu pořidit zvýhodněně. Může se však stát, že filmy na iTunes opět podraží a k zakoupení tak budou za jinou cenu, než uvádíme ve článku. My to bohužel nemůžeme ničím ovlivnit, avšak ujišťujeme vás, že v době psaní článku byly ceny na českém iTunes takové, jaké uvádíme.

Straight Outta Compton (2015)

V roce 1987 se pětice mladých mužů z kalifornského Comptonu rozhodla vyzpívat svůj hněv, frustraci a zlobu z života, který za sebou zanechali. Snímek režiséra F. Garyho Graye vypráví o životě uprostřed přestřelek gangů a policejních honiček, zrodu kapely N.W.A. a žánru gangsta rap, v němž není pro něhu či pozitivitu místo.

  • 39,- zapůjčení / 49,- zakoupení
  • Angličtina, české titulky

Film Straight Outta Compton najdete zde

V kůži Johna Malkoviche

Loutkář Craig v podání Johna Cusacka nemá zrovna příliš mnoho příležitostí k závratným výdělkům. Proto vezme zavděk místem účetního ve firmě s přestárlým šéfem, kde se – aby toho nebylo málo – zamiluje do krásné Maxine. Věci naberou nečekaný spád, když Craig najde vchod do hlavy Johna Malkoviche, a zrodí se plán, jak si vydělat nemalé peníze.

  • 39,- zapůjčení / 49,- zakoupení
  • Angličtina, české titulky

Film V kůži Johna Malkoviche najdete zde

Chernobyl’s Café

Černobyl je fenoménem. Zatímco starší generace má výbuch ukrajinské jaderné elektrárny spojený se strachem a negativními vzpomínkami, řadu mladých lidí Černobyl fascinuje a přitahuje. Oblast nedaleko elektrárny se zároveň stává populárním turistickým cílem. Dokument Chernobyl’s Café se zabývá fascinací touto oblastí, bujícím souvisejícím podnikáním i následky jaderné katastrofy.

  • 19,- zapůjčení / 59,- zakoupení
  • Angličtina

Dokument Chernobyl’s Café najdete zde

Správci osudu

Akční thriller s Mattem Damonem v hlavní roli vypráví o muži, který se rozhodne bojovat sám za svůj osud. Do cesty se mu staví samotní Správci osudu – organizace, která řídí život každého z nás, a která životní cestu hlavního hrdiny naplánovala do nejmenšího detailu. Vydejte se do ulic New Yorku v této akční filmové adaptaci románu Phillipa K. Dicka.

  • 39,- zapůjčení / 49,- zakoupení
  • Angličtina

Film Správci osudu najdete zde

Vedlejší účinky

Emily a Martin Taylorovi žijí na první pohled ideální život jak z katalogu na štěstí. Vše se změní po Martinově pobytu ve vězení, který psychicky poznamená také Emily. Ta se po svém pokusu o sebevraždu ocitá v péči doktora Jonathana Bankse, který jí nasadí antidepresiva. Ta ale mají vedlejší účinky a věci naberou nečekaný spád. Nebo je vše úplně jinak?

  • 39,- zapůjčení / 79- zakoupení
  • Angličtina, čeština

Film Vedlejší účinky najdete zde

Související články

Dnes nejčtenější

.