Zavřít reklamu

Pomalu se sice skrze různé rendery a ochranné obaly dozvídáme finální podoby letošních iPhonů 11. Dnes tady máme ale něco speciálního. I přesto, že oficiální představení iPhonu 11 se chystá na každoroční jablečnou konferenci, která probíhá v září, tak už se na YouTube objevilo první video unboxingu doposud nepředstavených telefonů s logem nakousnutého jablíčka na zádech. Jak můžete tušit, tak se samozřejmě nejedná o oficiální iPhony, nýbrž o jejich klony, ve kterých běží Android upravený tak, aby vypadal jako nejnovější iOS. Amatér by tedy rozdíly hledal asi těžko, avšak profík zjistí, že se jedná o pouhý klon hned v prvních sekundách videa.

Na video unboxingu upozornil Ben Geskin, autor mnohých konceptů produktů jablečné společnosti. Video se objevilo na kanále Amazing Unboxing a konkrétně se na něm nachází iPhone 11 Max ve třech, již zaběhlých barevných kombinacích – stříbrná, vesmírně šedá a zlatá. Zdá se, že klony jsou vyrobeny opravdu precizně. Dokonce to vypadá, že i použité materiály jsou totožné s těmi originálními. Všimnout si tedy můžeme oceli, skla, a taky nové dominanty zadní strany zařízení – obrovského čtvercového modulu se třemi fotoaparáty. Je naprosto běžné, že se klony doposud nepředstavených telefonů objeví na čínském trhu dříve, než originály. V tomto případě jsme se ale dočkali téměř dokonalého klonu iPhonu 11 Max celé tři měsíce před oficiálním představením. Již dnes si tedy můžeme prohlédnout nový, přepracovaný modul fotoaparátu a další.

Skvěle zpracovaný je však doopravdy jen vzhled a externí část telefonu. Všimnout si můžete například obrovských ramečků okolo displeje. Pokud bychom navíc měli tu možnost telefon z videa vzít, položit jej na stůl a rozebrat, tak bychom si všimli mnohých odlišností. Hardware a ostatní vnitřnosti by zcela jistě měly jiné rozpoložení a vzhled. Zároveň je dost nepravděpodobné, že bychom uvnitř našli například Taptic Engine či ostatní speciality, kterými vybavuje své telefony pouze jablečná společnost. Kamera však dle videa funguje překvapivě dobře.

Na celé video se můžete podívat níže. Dovolím si vás však upozornit na nepěkné nehty muže, který iPhony představuje. Pokud tedy trpíte strachem z dlouhých nehtů, tak video raději přeskočte:

Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější