Zavřít reklamu

Pokud si libujete v testování nových verzích operačních systémů Applu, máme pro vás skvělou zprávu. Dnes v noci totiž Apple vydal hned dvě nové veřejné bety – konkrétně macOS 10.15 a tvOS 13. Pokud jste tedy zapojeni do veřejného beta testováni i vy, měli byste již bety na svých zařízeních s nainstalovanými beta profily vidět. 

macOS 10.15 Catalina (zdroj: Apple.com/newsroom):

 

Veřejné beta testování nových systémů spustil Apple trochu nečekaně již před dvěma týdny. Na WWDC se však nechal slyšet, že k tomu dojde až v červenci. Dřívější spuštění ale rozhodně nikoho netrápí, jelikož jsou všechny systémy poměrně stabilní a neobsahují ani žádné kritické chyby, které by jejich využívání znemožňovaly. Nutno podotknout, že právě to pravidlem rozhodně není a v minulosti jsme se již několikrát setkali se skutečně nepovedenými verzemi OS.

Co se týče vydání druhé veřejné bety iOS 13 a iPadOS, termín zatím známý není. Osobně však jejich příchod očekávám do konce tohoto týdne, jelikož zpravidla kopíruje vydávání bet vývojářských, které již dorazily. Nechme se však překvapit.

Související články

Dnes nejčtenější