Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Grapple Gum

Grapple Gum je oceněný SlightShot-Action-Platformer, ve kterém hrajete jako malý růžový kousek žvýkačky a házíte se přes pohybující se objekty. Hra nabízí spoustu mechaniky, díky které se dostanete na vámi vybrané místo. Zároveň můžete střílet na všechny druhy cílů, včetně velkých šéfů a malých různých kořenů. 

[appbox appstore id1168785991 oldprice=“49Kč“]

Stuck in the Dark

Cíl této hry je jednoduchý. Musíte mít tu nejlepší strategii, abyste mohli přežít a získat nejvyšší skóre. K dispozici máte pouze dva ovládací prvky, musíte se vyhnout nebezpečí, obnovit dlaždice, vyhnout se laserům a pomocí bomby zničit nepřátele. Připravte se na přežití ve tmě, sám se sebou uprostřed skal a nepřátel v této nové dobrodružné hře. 

[appbox appstore id998257645 oldprice=“25Kč“]

Schulte Table

Schulte Table je mřížka s náhodně rozloženými čísly nebo písmeny používanými pro rozvoj rychlostního čtení, periferního vidění, pozornosti a vizuálního vnímání. Úkolem je co nejrychleji najít čísla nebo písmena ve vzestupném pořadí bez mezery. Je nezbytné používat pouze periferní vidění, ne pohyb očí.

[appbox appstore id1020696017 oldprice=“25Kč“]

Die with Friends – Chat rooms

Máte méně než 5% baterie? Chatujte s cizími lidmi, kteří mají úplně stejný problém. Pokud se vaše baterie sníží na 5% nebo méně, můžete si zvolit přezdívku a začít chat s ostatními. Aplikace nově přidala i možnost vést soukromí rozhovor. 

[appbox appstore id1434798326 oldprice=“25Kč“]

Willio

Aplikace Willio zajistí, aby každý zaplatil svůj spravedlivý podíl. Vytvořte událost pojmenováním a výběrem měny. Poté můžete přidat své přátele importováním kontaktních informací nebo je zadat ručně. Umožní vám také přidávat platby pokaždé, když se někdo ze skupiny dostane nahoru.

[appbox appstore id891247741 oldprice=“79Kč“]

Aqueduct 101

Nenechte se oklamat barevnými skicami Aqueduct 101 a uvolňujícím zvukovým doprovodem. Logická a velmi zábavná hra, která vás hned zaujme. Koncept je dostatečně jednoduchý. Musíte jen přetáhnout stopy do jejich správné pozice, aby se obnovil tok vody. Problém je v tom, že v cestě stojí zamčené brány, dopravní pásy, portály a všechny druhy dalších šílených překážek.

[appbox appstore id402516081 oldprice=“49Kč“]

Merc – commodity trading game

Merc je komoditní obchodní hra, u které se zabaví každý správný hráč. Budete totiž muset překonávat své konkurenty budováním vlastních strategií a manipulací komoditního trhu. Vaším cílem je totiž ten největší zisk! Hrajte proti svým přátelům nebo náhodnému soupeři z celého světa.

[appbox appstore id748438921 oldprice=“49Kč“]

Související články

Dnes nejčtenější