Zavřít reklamu

Když se řekne slovo léto, tak každého z vás zcela jistě napadnou jen ty pozitivní věci. Teplo, bazén, grilování, opalování a další. Léto má však i stinné stránky, a to například v podobě otravných komárů a jiného hmyzu. Nevím, jestli jste to měli podobně, jako já. V případě, že mě komár štípl, tak jsem se vždy snažil všemožnými mastičkami předejít tomu, aby měl štípanec začal svědit. Mnoho z těchto mastiček mi však poskytlo úlevu jen na několik minut, maximálně hodin. Jedno je tedy jasné – komáří štípnutí je nepříjemná záležitost. Co když vám řeknu, že se mi do rukou dostalo dostupné zařízení, které dokáže se svědivými štípanci zatočit jednou pro vždy?

BiteHelper – pomocník se štípnutím

Řešením tohoto problému je produkt s názvem BiteHelper. Pro ty méně zdatné, slovíčko Bite znamená štípnutí, či kousnutí, Helper poté pomocník. Když to tedy spojíme dohromady, vyjde nám pomocník se štípnutím. Výběr názvu je naprosto přesný, jelikož BiteHelper je první věcí, která mi se štípanci doopravdy pomohla. Upřímně mě ani ve snu nenapadlo, že by BiteHelper mohl nějakým způsobem fungovat. Očekával jsem chvilkovou úlevu, avšak rozhodně jsem nečekal, že by mohl pomoci prakticky do té doby, dokud štípnutí nezmizí. Jednoduchý nápad převedený do jednoduchého produktu zvládne opravdu zázračné věci, až se vám tomu možná nechce věřit. A mně se taky věřit nechtělo.

Poprvé v životě jsem čekal na to, až mě štípne komár

Když mi BiteHelper přišel domů na testování, tak jsem snad poprvé v životě čekal na to, až konečně uslyším otravné bzučení u ucha. Bohužel, jak už to bývá zvykem, i přes veškerou snahu se mi nepovedlo komára do pokoje dostat. Je však naprosto jisté, že kdybych se snažil o to, aby se mi do pokoje žádný komár nedostal, tak se mi jich dovnitř dostane alespoň desítka. První s úlovkem v podobě štípance tedy přišla mamka, se kterou jsem BiteHelper mohl poprvé vyzkoušet. Následovaly klasické promluvy, jak taková „tyčinka“ rozhodně nemůže proti štípancům obstát a já si myslel to samé. Po přečtení návodu na použití jsme se tedy pustili do aplikování BiteHelperu.

Balení BiteHelperu:

Jak BiteHelper používat?

Jelikož je návod anglicky, tak opět pro ty méně zdatné celý postup uvedu i tady. Nejdříve je samozřejmě nutné BiteHelperu dodat šťávu. Připravte si tedy dvě tužkové (AA) baterie, otevřete zadní krytku a baterie zde vložte. Na samotném BiteHelperu se nachází jedno jediné tlačítko, pomocí kterého započnete proces „léčení“. Přiložte tedy kovovou hlavici na štípanec a nyní tlačítko na těle BiteHelperu držte po dobu maximálně 45 sekund. Po stisknutí tlačítka začne kovový hrot vibrovat a zároveň s vibracemi ucítíte čím dál tím více tepla. Po cca 35 sekundách se teplo začne proměňovat spíše v pálení – jakmile se to nebude dát vydržet, tak tlačítko pusťte a BiteHelper z postiženého místo zvedněte. Ihned po několika sekundách, či minutách, byste měli cítit úlevu. Alespoň takhle jsme to tedy měli po měsíci testování v rodině my. Jak je to vůbec možné, že BiteHelper doopravdy funguje?

Bez chemikálií, jen příjemné vibrace a teplo

BiteHelper využívá vyvinuté certifikované technologie Thermo-Pulse. Pomocí této technologie se do postiženého místa přenáší vibrace a teplo, čímž se místo začne lépe prokrvovat. Celá technologie je doopravdy založená jen na vibracích a teple. Kovový hrot není potřený žádnou chemikálií či jakoukoliv jinou látkou. Výrobce sice uvádí, že je nejlepší BiteHelper použít ihned po štípnutí, avšak z osobní zkušenosti si dovolím tvrdit, že funguje i později. Při používání si jen dávejte pozor, abyste BiteHelper použili na suché místo. Zároveň se vyvarujte citlivým místům pokožky, například podpaží či pohlavním orgánům. Zároveň byste BiteHelper neměli používat, pokud máte problémy se sráženlivostí krve, anebo pokud máte nějakou vadu kůže. BiteHelper není určen pro osoby mladší 4 let.

bitehelper_2_1

Závěr

V případě, že chcete mít bezstarostné léto bez svědivých štípanců od komárů. tak je BiteHelper to, co potřebujete. Kdybych mohl, tak bych doopravdy BiteHelper doporučil do každé rodiny. Produkt se také může hodit různým cestovatelům a turistům, kteří jsou komárům venku vystaveni více, než ostatní lidé. Opravdu dlouho jsem neviděl produkt, který by mě nadchl takovým způsobem, jako BiteHelper.

bitehelper_n_fb2

Dnes nejčtenější

.