Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jakkoliv se mi vůbec nelíbí aktuální návrh designu fotomodulu na nových iPhonech, podvědomě tuším, že tento návrh umožní špičkové výsledky.

  Osobně si troufám na tvrzení, že tento koncept přeskočí vše stávající a stane se absolutní špičkou v mobilech.

  Alespoň na chvíli.

  Ten clanek psal zase amater.. I male deti uz vedi, ze nejlepsi nocni rezim ma Huawei P30 Pro. Paklize Apple neprijde v zari s revolucni technologii, prodej jeho Iphonu bude nadale klesat :-)

  Jestli to bude jen věcí softwaru a pustí to výhradně pro nejnovější, tak mě teda hodně naštvou. Snad proto se platí více za iPhone, kvůli životnosti a dlouhé podpoře včetně aktualizací. Aktualizace jsou přece synonymem pro vylepšení, tak by to mohli dát na všechny s podporou iOS 13.

  A teď všichni začnou fotit pouze v noci, protože to je přece u telefonů podstatný. Položte si otázku, jak často něco vyfotíte a kolik z těch fotek byste chtěli mít archivovaných v kvalitě ze zrcadlovek.

  Ja fotim tak 50/50 den/noc, proto jsem koupil Huawei p20 pro. A i po pul roce jsem z toho jak to foti a jak to funguje celkove furt nadsenej. Skoda ze je Trump pohrbil, kazdopadne jinej cinan je nahradi, takze cajk.

  V noci obecně moc necítím, ale pokud bude v noci fotit skvele, zlobit se nebudu. Už jen kvůli tomu, že stojí přes 40 000Kc by měl fotit skvele. Vzhled mě je jedno. Hlavně to má ios a to je to proč Apple je Apple. Nikdy bych to z ruky nedal. Mám s tím vlastní zkušenost, když jsem Z iphone 7 Plus zkusil Note 8 a pak 9. Vrátil jsem se a to na XS Max 512GB. Note od Samsungu byl super hlavně tužkou, ale prostě Android nemá připojení a to tady s macbookem atd mám. Dále se Android občas sekne i s 8GB RAM. To si podle mě špičkové modely nesmí dovolit. Takže volba je jasná. 11 Max už se na mě těší. :)

Vložte vlastní komentář

celý text