Zavřít reklamu

V minulých dnech jsme si pro vás, naše věrné čtenáře, připravili návody na to, jak sledovat dnešní konferenci WWDC 2019 z jakékoliv platformy. My v redakci už nedočkavě odpočítáváme poslední hodiny, minuty a sekundy a věřím, že někteří z vás také. Jablečná společnost si pro nás nachystala nové verze operačních systémů, konkrétně iOS 13, macOS 10.15, watchOS 6 a tvOS 13.  Zdali se celá konference bude točit jen okolo nových operačních systémů, anebo se dočkáme něčeho nového, tak to ví jen a jen Apple.

Takto vypadaly upoutávky k minulým ročníkům WWDC:

Pojďme si tedy společně připomenout, jak dnešní konferenci WWDC 2019 sledovat z jakékoliv platformy. Ať už se tuto konferenci chystáte sledovat z Apple zařízení, nebo například z Windowsu nebo Androidu, máte tu možnost. Stačí se pomocí odkazů níže jednoduše přepnout na takový článek, který je určený pro vaši platformu:

  • Sledovat můžete ale i česky komentovaný přímý přenos na Facebooku Alzy zde

Na závěr jen zmíním nějaká fakta, která by vás mohla zajímat a v případě, že se na konferenci chystáte dívat, byste je měli vědět. WWDC 2018 se koná v Californii v San José, konkrétně v McEnery Convention Center. Celá konference započne již dnes, tzn. 3. června 2019 v 19:00 našeho času.

Samozřejmě nesmím zapomenout zmínit, že již během konference a po ní se na Letem světem Applem můžete těšit na články, ve kterých najdete přehled všech důležitých novinek. Články bude opět připravovat množství redaktorů tak, aby vám žádná novinka neutekla. Budeme velice rádi, když budete stejně, jako každý rok, sledovat vývojářskou konferenci WWDC společně s Letem světem Applem!

Související články

Dnes nejčtenější