Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Máme pro vás tip na jeden program, který nesmí ve vašem Macu chybět. Jedná se o all-in-one software MacX Video Converter Pro, který vám velmi pomůže při práci s videem. Program obsahuje konverzi a kompresi videa, které si můžete stáhnout odkudkoliv z internetu (např. YouTube). Poté toto video můžete jednoduše upravit. Samotný program podporuje 410 formátů videa. Mezi jednu z nejlepších funkcí patří převod 4K Ultra HD videa do formátu MP4 H.265/HEVC, kdy ušetříte mnoho místa v úložišti na vašem zařízení. Jak už jsem zmínil výše, také tento program můžeme využít pro převod videa z YouTube. Pomocí MacX Video Converter Pro můžete také nahrávat obrazovku zařízení, a poté tento záznam sestříhat, zmenšit, otočit a dále různě upravovat.

Program dokáže pracovat s více než 400 různými video či audio formáty a kodeky od SD až po vysoce kvalitní HD formáty v četně 2K či 4K. Zjednodušeně se tak dá říci, že je naprosto jedno, čím video, které potřebujete upravit, nahráváte. MacX Video Converter Pro si s ním vždy bez problému poradí. Potěší i podpora HEVC/H.265, díky které se nemusíte obávat toho, že by vám program s těmito formáty například spadl. Software navíc umí HEVC dekódovat z H.265 například do H.265, MP4 a dalších formátů pro lepší kompatibilitu. Tato věc se může hodit například i v případě, že potřebujete ušetřit místo na vašem disku, ale nechcete příliš snížit kvalitu videa. 

vcp-give

Jak již bylo zmíněno výše, přes MacX Video Converter Pro můžete velmi jednoduše stahovat videa z různých internetových stránek typu YouTube, Facebook, Vimeo, Dailymotion a dalších a to i ve 4K nebo 1080p, Pokud pak stahujete hudbu, můžete jí převést například do AAC, MP3 a dalších formátů. Tuto funkci skvěle využijete například v případě, že někam cestujete, ale nemáte zde přístup k internetu. Jednoduše si tak nastahujete vaše oblíbená videa dopředu a vychutnáte si je později offline. A i ty lze samozřejmě komprimovat na menší soubory. Skvělé je, že převody lze uplatnit i “naopak” – tedy z horší kvality do lepší. Pokud tedy máte například Full HD videa, MacX Video Converter Pro je dokáže převést do 4K a to naprosto jednoduše. 

Pokud vás MacX Video Converrter Pro zaujal, stáhnout si jej můžete jak na Windows, tak i na macOS zcela zdarma na tomto odkazu. Na stránkách vývojářů se navíc můžete zapojit o hodnotné ceny. Rozhodně tedy neváhejte. 

vcp-fb

Dnes nejčtenější

.