Zavřít reklamu

Letošní iPhony se podle čerstvé zprávy japonského portálu MacOtakara, jehož zdroje patří mezi ty nejpřesnější, naučí novinku, kterou ocení zejména milovníci hudby, kteří ji jsou zvyklí poslouchat ve skupině. K nové generaci jablečného telefonu byste totiž měli být údajně schopni připojit hned dvě Bluetooth zařízení současně a z těch poslouchat svou oblíbenou hudbu či jiný zvuk. 

Že nevíte, k čemu by byla tato vychytávka dobrá? Mohli byste díky ní například připojit dva páry AirPods k jednomu iPhonu a poslouchat v nich třeba i rozdílnou hudbu. Využití by tato vychytávka však mohla najít třeba i v autě, ke kterému byste telefon připojili kvůli hudbě a zároveň k telefonu připojili AirPods pro hovory. Cestou byste tak mohli bez problému poslouchat své oblíbené interprety pěkně nahlas, ale veškeré příchozí telefonáty byste si mohli vyřídit v klidu přes AirPods a neobtěžovat jimi spolujezdce. Rozhodně by se tedy jednalo o užitečnou vychytávku, která by otevřela jablíčkářům zcela nové možnosti. 

Bude to fungovat?

S podobným řešením si již pohrávají i někteří další výrobci smartphonů v čele se Samsungem. Podle dostupných informací však nejsou tyto pokusy příliš zdařilé a trpí problémy se synchronizací. Dá se však očekávat, že pokud Apple podobnou novinku nasadí, nic podobného jej sužovat nebude, jelikož jí dotáhne jak je u něj zvykem k naprosté dokonalosti. Ostatně, jednalo by se o jedno z nejlepších vylepšení jeho iPhonů a tak je jasné, že si u něj nesmí dovolit udělat jakýkoliv přešlap. 

Zda se této novinky u iPhonů 11 dočkáme či nikoliv se dozvíme až za více než čtvrt roku. Právě na podzim totiž Apple zpravidla své nové smartphony představuje a ani letos by tomu nemělo být jinak. Snad jimi tedy naplní veškerá očekávání a světu dokáže, že si označení pro inovativní společnost stále zaslouží. 

Související články

Dnes nejčtenější