Zavřít reklamu

Pokud jste milovníky her ze světa LEGO, máme pro vás skvělou zprávu. Gameloft totiž dnes oznámil, že chystá zcela novou hru pro smartphony právě ze světa tohoto stavebnicového fenoménu.

Novinka, která se bude jmenovat Lego Legacy: Heroes Unboxed, má být podle dostupných informací plnohodnotným RPG titulem s obrovským množstvím nejrůznějších možností, které mají zabavit jak mladší, tak i starší hráče. Dočkat bychom se měli například obrovského množství reálných figurek z posledních zhruba čtyřiceti let. Ty budete odemykat postupně během hraní a dokonce s nimi budete moci různě kooperovat v rámci týmu.

Ve hře by mělo být možné probádat celou řadu různorodých světů, ve kterých mají být perfektně zpracovány i ty nejmenší drobnosti. Kromě bádání vás však čekají i souboje proti ostatním postavičkám a to jak řízených hrou, tak i jinými hráči. Bližší informace o zpracování multiplayerové složky hry však zatím k dispozici nejsou.

Nadšení, které tu dlouho nebylo?

Gameloft vkládá do chystané hry skutečně velké naděje. Aby taky ne, když se jejich svět točil v uplynulých týdnech převážně kolem ní. Podle jeho slov vývojáři pracující na této hře například studovali návody k jednotlivým stavebnicím, aby se celkově ve stavění s LEGEM zdokonalili. Kromě toho si pak udělali i výlet do Dánska, ve kterém se v Lego Vault v Billundu archivuje každičká kostička lega, která byla kdy vyrobena. S trochou nadsázky se tak dá říci, že na LEGO hře pracují skuteční odborníci na LEGO.

Pokud si již na hru brousíte zuby, ještě chvíli přibrzděte. Datum vydání totiž Gameloft zatím neprozradil, byť se v traileru objevuje zmínka o podzimu. Další informace o titulu bychom měli získat na veletrhu Brickworld v Chicagu, který se bude konat od 15. do 16. června. Snad nás tedy Gameloft potěší a hru vydá brzy.

 

Související články

Dnes nejčtenější