Zavřít reklamu

Pamatujete si na hru Tiny Towers? Vyšla na naše jablečná zařízení už v roce 2011 a získala si přízeň obrovského množství hráčů. Těžila zejména ze své jednoduchosti, kdy jste stavěli mrakodrap a v jednotlivých patrech zřizovali byty, různé služby pro obyvatele a podobně. Nyní se tento hit spojil se značkou Lego a my se tak můžeme těšit na pokračování s názvem LEGO Tower.

Tiny Tower jsou doposud nejoblíbenějším a nejpovedenějším titulem herního studia NimbleBit, avšak LEGO Tower by mohlo svého předchůdce překonat. A nepůjde jen o lehké předělání původní hry, dočkáme se zcela nové grafiky právě v LEGO stylu, samozřejmě klasických postaviček i prostředí. Oproti původnímu Tiny Tower s pixelovou grafikou působí novinka naprosto parádně. Posoudit to můžete sami podle obrázků v galerii či z videa na konci článku.

Hra sice stále nenabídne žádné plnohodnotné 3D zobrazení, nicméně krásná stylizace do podoby Lega společně s ostrými texturami zkrátka hře sluší. Ze stavebnice jsou jednotlivá patra i pokoje a samozřejmě také všechny postavičky. Ty si navíc budeme moci upravovat podle svých představ. Možností pro úpravy by mělo být opravdu mnoho.

 

Doposud jsme věděli pouze to, že má hra dorazit během léta letošního roku, avšak nyní už známe konkrétní datum. Titul LEGO Tower si totiž mohou zájemci už nyní „předobjednat“ na App Storu a informace zde hlásí datum vydání 1. července. Předobjednání slouží spíše k připomenutí, až titul vyjde, protože bude samozřejmě dostupný zdarma s možností koupit si za reálné peníze určitá vylepšení. My už se těšíme, až se pustíme do budování vlastního LEGO mrakodrapu, co vy?

[appbox appstore id1433811063]

Související články

Dnes nejčtenější