Zavřít reklamu

V současné době se nám ve smartphonech dostává stále lepších displejů, fotoaparátů či jiných funkcí. Snad každý by ale uvítal lepší výdrž baterie. V tomto ohledu i nejlepší smartphony vyžadují nejpozději po dvou dnech připojení k síti. Převážně na cestách mohou být řešením powerbanky. A to nejen pro smartphony. Společnost Belkin totiž přichází s powerbankou pro Apple Watch, která vaše jablečné nositelné příslušenství nabije až 3,5x.

Belkin Belkin Boost Up Charge Power Bank 2K:

Sama společnost ji prezentuje jako skvělou volbu pro cestování a víkendové výlety. Belkin Boost Up Charge Power Bank 2K, jak se zařízení nazývá, prodlouží životnost Apple Watch až o 63 hodin. Powerbanka je dlouhá zhruba 8 centimetrů a má poměrně tradiční vzezření. Na boční straně si můžeme všimnout tlačítka pro zapnutí, LED diod indikujících stav nabití powerbanky a microUSB konektor. Jistě je škoda, že se výrobce neuchýlil k modernějšímu USB-C.

Bezpečnost a spolehlivost za přijatelnou cenu

Powerbanka samozřejmě disponuje certifikací Mfi (Made for iPhone), což zaručuje, že zařízení je s Apple Watch naprosto kompatibilní a není třeba se bát jeho nekvalitního provedení. Společnost Belkin si za svým produktem opravdu stojí. Uživateli nabízí záruku až 2500 dolarů v případě, že powerbanka nabíjené zařízení poškodí, což je jistě velmi sympatické gesto. Tato powerbanka je oceněna na 60 dolarů, tedy zhruba 1400 korun. Zda a kdy bude k dostání u nás, není dosud známo.

Společnost Belkin, kterou v minulém roce koupil jeden z největších dodavatelů Applu – Foxconn, je dlouholetým výrobcem příslušenství pro jablečná zařízení. Na letošním CES dokonce tato společnost představila vlastní sadu kabelů s koncovkami USB-C/Lightning, které budou k dostání v délce 1,2m, 1,8m a 3m. Na této konferenci ukázali zástupci společnosti i powerbanku s kapacitou 20 000 mAh disponující výstupem až 27 wattů. Mohla by tedy být využitelná i k nabití nového iPadu Pro nebo 12“ MacBooku.

Související články

Dnes nejčtenější