Zavřít reklamu

Možná už se nechcete dívat na své špatné výkony z minulosti, jelikož jste se rozhodli udělat změnu. Anebo možná jen hledáte několik megabajtů místa navíc, jelikož už nemáte na svém iPhonu dostatek místa. Ať už ke smazání dat z aplikace Zdraví máte jakýkoliv důvod, tak si v dnešním návodu ukážeme, jak na to. A aby to bylo o mnoho jednodušší a nemuseli jste záznamy z každého dne mazat po jednom, tak si ukážeme, jak smazat všechna data najednou. Není to nic těžkého, každopádně pokud nevíte, kam tapnout, tak je to o dost složitější.

Jak smazat všechna data z aplikace Zdraví

Aplikace Zdraví sama o sobě sbírá některá data, jako například počet kroků, či ušlou vzdálenost. K zaznamenávání dat tak nepotřebuje žádné jiné zařízení, jako například Apple Watch a jiné. Pokud jste se z jakéhokoliv důvodu rozhodli pro smazání všech dat, tak na vašem iOS zařízení přejděte do aplikace Zdraví. Zde si poté zvolte, ze které kategorie chcete data smazat – já jsem si pro příklad zvolil možnost Srdce. Zde si poté zvolte specifickou kategorii, například Srdeční tep, a klikněte na možnost Zobrazit všechna data. Poté už jen stačí v pravém horním rohu obrazovky kliknout na Upravit. U všech hodnot se zobrazí ikona mínus v kroužku, pomocí které si můžete záznamy mazat jednotlivě. Pokud chcete smazat všechny najednou, tak stačí v levém horním rohu kliknout na Smazat vše. Pak už jen stačí tento úkon potvrdit stisknutím opětovným stisknutím tlačítka Smazat vše.

Takto to lze postupně dělat se všemi kategoriemi, ve kterých chcete smazat veškerá zaznamenaná data. V případě, že ke sledování zdraví používáte pouze váš iPhone, tak budete mít k mazání méně věcí. Pokud však používáte jiná zařízení, která vám se sledováním pomáhají, tak se zde objeví samozřejmě více položek. Ke sledování zdraví můžete využít například jablečné hodinky Apple Watch, ale samozřejmě další trackery, například od Fitbit a dalších.

zdraví

Související články

Dnes nejčtenější