Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Z toho co poslední dobu Apple předvádí je mi smutno… IPhone mám už od dob 4S ale můj příští telefon už iPhone nebude. Aktuálně jako jedinou výhodu Applu před konkurencí vidím systémy (iOS, macOS). Bohužel už to není ten Apple co byl za Jobse tzn. jiný, revoluční atd.

  Omlouvám se za mé vyjádření se…ale tohle nemůže nikdo myslet vážně. Tohle je zvěrstvo. U nových iPhone, které budou mít 3 čočky ještě budiž, ať tam teda je čtverec, ale u dvou čoček? Proč nemůžou zůstat třeba u varianty co měl iPhone X/XS nebo iPhone 7Plus/8Plus?
  A ještě jednou sorry, ale třeba Huawei P30 Pro má také 3 čočky a vypadají mnohem lépe než na fotkách očekávaných iPhone-ů… Tento rok jsem opravdu zklamaný z toho, co bychom měli čekat :( :(

  Teraz fakt úplne hnusne dúfam, že to bude obrovský prepadák. V Apple zrejme potrebujú usmerniť, že ľudia nie sú až tak blbí, aby vyhadzovali nehorázne prachy za niečo, čo vyzerá ako odfláknutý čínsky prototyp. A to bez ohľadu na operačný systém.

  Pane Riháku, já doufám, že v Apple komunitě je stále dost nehomosexuálních a nemetrosexuálních lidí, kteří si produkty Apple kupují třeba právě kvůli systému nebo obecně funkčnosti, než kvůli tomu, jak jsou na zadní části uspořádány čočky foťáku. Mně je to třeba úplně jedno. Co je hezkého na těch třech čočkách pod sebou u Huhlavýho? Je vidět, že lidi už opravdu nemají žádné jiné starosti a tak řeší naprostý blbosti.

  Me by docela zajimalo, jak by experti (co tady jenom nadavaji) vymysleli design zadni strany. Mne to prijde lepsi nez ta uzka nudle a dokonce se mi to libi vic. A neni to tim, ze je to proste Apple. Navic to bude pravdepodobne zapustene a nebude to mit tak ostre hrany jako u X*, kde mi to vadi

  Jeden z mála rozumných názorů tady. Až s tímto uspořádáním přijde Apple, do půl roku to budou mít všichni konkurenti. Nebo většina. Ale zase tady budeme číst hejty jen na Apple.

  Fakt? U dvou čoček to nejde udělat jinak? Je to hnus a už s tím příšel Huawei u Mate, všichni se mu vysmáli a tak šel jinou cestou, přijde s tím apple a je to vlastně ok? Není ok že udělají takovýto hegeš, přičemž pochybuji že bude fotit líp než konkurence, jak je zvyk už posledních pět let, kdy ostatní fotí prostě líp.

Vložte vlastní komentář

celý text