Zavřít reklamu

Přestože nejsou bezdrátová sluchátka AirPods oficiálně voděodolná, již mnohokrát jsme se setkali s tím, že přežila například vyprání v pračce či pád do vody. To však není zřejmě nic oproti tomu, čemu je vystavil jeden mladík z Taiwanu. Předem však raději upozorním, že pro slabší povahy budou následující řádky procházkou peklem. 

Redaktorům z Daily Mail se mladík ozval s naprosto neuvěřitelným příběhem o tom, že jedno ze svých sluchátek při spánku spolkl. S nasazenými AirPody v uších totiž usnul a když se po chvíli probudil, nalezl u sebe už jen jedno sluchátko. Po prohledání svého bytu využil možnost najít svá sluchátka pomocí funkce Najít iPhone, přes kterou je možné na nich přehrát zvuk. A právě ten se začal ozývat z jeho břicha. 

Mladík se podle svých slov rozhodl vyrazit do nemocnice, ve které mu jeho netradiční svačinku potvrdili na rentgenu. Jelikož jsou však AirPods malá, k větším zákrokům se doktoři nechtěli ihned uchýlit a mladíkovi jen předepsali projímadla, která mu měla s vyloučením AirPodu pomoci. Pokud by ani ty nezabrala, operace by byla nevyhnutelná. Projímadla však naštěstí zabrala a mladík neposlušný AirPod při vykonávání potřeby vyloučil z těla. Ačkoliv by se jej zřejmě valná většina z nás štítila a nechala by ho v klidu zemřít v záchodové míse, mladíkovi se jich zželelo a podle všeho je začal opět používat. Po zvukové stránce totiž fungují údajně bez problému. 

Vypadá to tedy, že jsou AirPods o poznání odolnější, než bychom čekali. Přesto je však poměrně pravděpodobné, že se tímto crash testem Apple chlubit nebude. Jak už jsem totiž psal v úvodním odstavci, pro slabší povahy není představa putování AirPodu člověkem a jeho následné vylučování nic příjemného.

Související články

Dnes nejčtenější