Zavřít reklamu

V posledních letech se aplikace WhatsApp těší velké oblibě. Přestože bychom na dnešním trhu našli spoustu alternativ, WhatsApp je jednou z nejpopulárnějších, ne-li nejpopulárnější. Aby taky ne. Je zdarma, nabízí tu nejlepší možnou ochranu a je dostupná na všech platformách, což z ní dělá jasnou volbu pro mnoho uživatelů. Do poslední beta verze se dokonce dostaly předesignované emotikony, u kterých se vývojáři pravděpodobně nechali inspirovat operačním systémem iOS. Je tak prakticky jasné, že se jich v brzké době dočkáme i ve verzi pro všechny uživatele.

Prohlédněte si snímky z bety v galerii níže:

Současné emotikony jsou naprosto totožné s těmi, které nabízí například Twitter. Změna by však mohla nastat velmi brzy, kdy bychom se měli dočkat těch nových, které nabízí právě vydaná beta. Po vzoru Facebookového Messengeru byly taktéž přidány emotikony animované. Tento krok si některá zahraniční média vykládají jako přípravu na Zuckerbergovo sjednocení jeho tří aplikací, kdy by se měl propojit Facebook, Instagram a WhatsApp. Beta verze nese označení 2.19.110 a taktéž disponuje celkovým vylepšením takzvaného prostředí Doodle UI, které právě nabízí možnost těchto smajlíků. Novinkou taktéž je, že se tohoto vylepšení dočkají hned všechny platformy, čímž se aplikace stane ještě více sjednocenou.

V současné době tyto změny pochopitelně nejsou k dispozici a dostanou se k nim pouze uživatelé zmiňované beta verze. Kdy se dočkáme oficiálního vydání prozatím WhatsApp nekomentoval, přičemž můžeme pouze doufat, že to bude co nejdříve.

[appbox appstore id310633997]

Související články

Dnes nejčtenější