Zavřít reklamu

Moderní doba je častokrát ovlivněna nejrůznějšími kryptoměnami. Jejich mediální bům odstartoval již v roce 2009, kdy svět poprvé spatřil dnes všemi známý Bitcoin. Ten však není jediný, ale v dnešní době nalezneme nespočet nejrůznějších kryptoměn, do kterým můžeme dle vlastního uvážení libovolně investovat. Zajímáte se o tento trend digitálního platidla? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, zbystřete. Na Alze totiž naleznete článek věnovaný veškerým novinkám ze světa kryptoměn, který je pravidelně aktualizován.

V současné době je článek rozdělen do hned devatenácti podčlánků, které se soustředí na nejrůznější světové novinky. Co když se ale o kryptoměny chcete zajímat, nevíte kde začít a zmiňovaný článek je pro vás příliš složitý? Na tyto otázka nabízí opět Alza vcelku komfortní řešení v podobě několika článků, které se zabývají kryptoměnami od úplného začátku. Pokud byste chtěli například do nějaké kryptoměny investovat, nenechte se zmást a patřičně si vyberte, do čeho své peníze vložíte. V současné době již dávno neplatí, že je Bitcoin jedinou kryptoměnou nebo určitým tahounem (pouze má největší mediální dosah), ale nabízí se zde několik alternativ. Osobně v mém okolí se lidé stále častěji a častěji přiklánějí k taktéž populárnímu Ethereu, které má v současné době hodnotu 3 760 korun.

Jaký je váš názor na kryptoměny? Jste jejími fanoušky a pečlivě sledujete jejich světové dění, nebo raději zůstáváte věrni řekněme reálným penězům, u kterých máte příležitost si je osahat?

Související články

Dnes nejčtenější