Zavřít reklamu

Když Apple na podzim roku 2017 představil Apple Watch Series 3 s podporou LTE, nejednomu jablíčkáři spadla brada. Kvůli absenci potřebné technologie jsou však i dnes tyto verze hodinek v mnoha zemích nedostupné. To se ale příští měsíc alespoň částečně změní. Apple totiž začne LTE verze Apple Watch Series 4 prodávat u našich dalších sousedů. 

Pokud jste si chtěli v minulých měsících udělat radost hodinkami s podporou LTE, které se vyznačují mimo jiné tím, že je Apple vyrábí například i v ocelové variantě, museli jste si udělat výlet do sousedního Německa. Pro české jablíčkáře bylo totiž právě Německo nejbližší zemí, kde se dal tento typ hodinek sehnat. Od 12. dubna je však bude možné sehnat i v sousedním Polsku, kde je má podle dostupných informací podporovat minimálně Orange. Předobjednávky hodinek v této zemi pak začnou už 5. dubna. 

Polsko se tak zařadí po bok dalších více než dvaceti zemí, ve kterých si již LTE u hodinek můžete bez problému vychutnat. Kdy si však budeme moci užít tuto vychytávku i my je v tuto chvíli ve hvězdách. eSIM pro iPhony už tu sice dva operátoři podporují, ty však fungují na jiném principu než eSIM v Apple Watch. Nezbývá nám tedy nic jiného, než čekat, jak se situace vyvine v následujících měsících. 

Apple Watch Series 4 FB 2

Dnes nejčtenější

.