Zavřít reklamu

Svátek mnoha jablíčkářů je konečně tady. Na dnešní podvečer si totiž Apple přichystal svou tradiční jarní Keynote, na které světu ukáže první nálož novinek určených pro letošní rok. Ta se bude odehrávat v Divadle Steva Jobse, které leží v areálu Apple Parku, a to přesně od 18:00 našeho času. A my u toho nebudeme chybět. 

Pozvánky na jarní Keynote z uplynulých let: 

Ještě před pár týdny jsme byli přesvědčeni o tom, že se Apple na Keynote zaměří především na prezentaci hardwaru v čele s novými iPady a AirPods, přičemž jako doplněk k těmto novinkám představí i nové služby. Jelikož však ten nejzajímavější hardware představil v prvních třech dnech minulého týdne, je prakticky jasné, že se bude dnešní podvečer točit především kolem již zmíněných služeb. Dočkat bychom se měli odhalení streamovací videoslužby plné originálního obsahu Applu, “Netflixu pro noviny a časopisy” či služby, která za předplatné zpřístupní hry na iPhone. Kromě toho se očekává představení balíčků předplatného, které budou sdružovat jednotlivé služby do jednoho celku, který bude cenově výhodnější, než jejich jednotlivé využívání. 

Co se pak týče hardwaru, dočkat bychom se teoreticky mohli představení nové generace iPodu touch, která bude právě na konzumaci nových služeb zaměřená. Spekuluje se i nad spuštěním prodejů nabíječky AirPower, avšak v tomto ohledu si již předpovídat netroufáme. Podobných spekulací se totiž v minulých měsících objevilo mnoho a ani jedna se ve výsledku neukázala jako pravdivá. 

Na portálu Letem světem Applem vás samozřejmě celou konferencí jako již tradičně provedeme a to jak formou článků, které budou vycházet už v jejím průběhu a budou vás detailně o všech představených novinkách informovat, tak i formou živého přepisu, který jste si v minulosti velmi oblíbili. Ten odstartuje krátce před 18. hodinou. 

Živý přepis konference můžete sledovat zde: 


Pokud tedy chcete o všem, co se dnes kolem Applu šustne vědět jako první, určitě náš magazín pravidelně kontrolujte a dnešní podvečer a večer prožijte spolu s námi. Máme se totiž skutečně na co těšit. 

Dnes nejčtenější

Další články