Zavřít reklamu

Poté, co Apple v minulých dnech znenadání představil nové iPady, vylepšené iMacy a AirPods druhé generace, bychom se na pondělní konferenci měli dočkat snad už jen nové streamovací služby. Většina z vás určitě čeká i na představení AirPower, což bohužel nemůže nikdo z nás potvrdit. Vzhledem k informacím, které se však v posledních dnech prohnaly internetem, bych na představení jablečné bezdrátové nabíječky příliš nevsázel. Spíše bych od Applu očekával nějaké jiné překvapení. Pokud chcete být mezi prvními, kdo nové produkty a služby od Applu uvidí, tak tak vám nezbývá nic jiného, než se v pondělí, 25. března 2019 v 18:00 dívat na přímý přenos.

Pokud se i vy nemůžete představení nových Apple produktů a služeb dočkat a odpočítáváte poslední hodiny, s největší pravděpodobností vás zajímá, kdy a kde se na živé představení budete moct dívat. Jak tedy na zařízeních s Androidem sledovat živý přenos?

Představení na Androidu

Apple se s Androidem moc nekamarádí, a proto je sledování konference v porovnání s Apple produtky nebo Windowsem o dost složitější. Pokud máte možnost dívat se na živý přenos z jiného zařízení, než je Android, určitě tak učiňte. Pokud však tuto možnost nemáte, poradíme vám, jak sledovat živý přenos na Androidu co možná nejjednodušeji.

Pro spuštění streamu na Androidu je nutné, abyste si z Google Play stáhli VLC Player – to učiníte pomocí tohoto odkazu. Po stažení VLC Player spusťte a rozklikněte jeho menu, které se skrývá pod ikonou dopravního kužele v levé horní části obrazovky. Z menu vyberte možnost Síťový proud a do textového pole vložte tento odkaz:

Odkaz bude vložen ihned po zahájení keynote. 

Poté stačí jenom potvrdit. Stream vám prozatím nebude fungovat, jelikož se aktivuje až tehdy, kdy začne samotná konference.

Představení na Apple produktech nebo na zařízeních Android

appleitsshowtimeevent-800x543
appleitsshowtimeevent-800x543

Dnes nejčtenější

.