Zavřít reklamu

Dvojice nových iPadů, kterou Apple představil v pondělí krátce po poledni, zaujala nejednoho fanouška tohoto typu produktů. Aby taky ne. V jejich těle tepe velmi výkonný čipset A12 Bionic, displej se může pochlubit podporou TrueTone či Apple Pencil 1. generace a o zabezpečení se stará oblíbené Touch ID implementované v Home Buttonu. A právě tyto stroje si můžete již nyní předobjednat na Alze a zajistit si tak jejich brzké doručení. Nejprve si je ale pojďme ještě více přiblížit. 

Co se týče iPadu Air, ten dostal do vínku 10,5” Retina displej, který se bude moci jako již tradičně pochlubit překrásným obrazem. Novinka se může pochlubit velmi příjemnou tloušťkou 6,1 mm či již zmíněným čipsetem A12 Bionic, který tepe i ve vloni představených iPhonech XS a XR. Díky tomu se tak z iPadu Air stává jakýsi mezibod bezi nejvýkonnějšími iPady Pro a iPadem 6. generace, který cílí naopak na méně náročné uživatele. 

Zatímco iPad Air lze s klidem označit za naprostou novinku, jelikož přesně takový iPad v nabídce Applu chyběl, na model mini s 7,9” displejem jsme již z minulosti zvyklí. K jeho poslednímu upgradu se však Apple odhodlal už v roce 2015 a mnozí z nás jej tak měli již za mrtvý produkt. To ale kalifornský gigant upgrady, které do jeho nové verze promítl, rázně vyvrátil. Po stránce specifikací je totiž takřka stejný s jeho větším bráškou Air, tedy samozřejmě kromě velikosti displeje. 

Pokud se vám tedy některý z nových iPadů zalíbil natolik, že o jeho pořízení uvažujete a rádi byste jej měli doma co nejdříve, předobjednávkou na Alza.cz si jeho brzký příchod k vám zajistíte. 

Související články

Dnes nejčtenější