Zavřít reklamu

Série Call of Duty je velmi populární hrou v žánru akčních stříleček, ale určitě se řadí mezi ty nejoblíbenější i pokud vezmeme celý herní trh. První díl této dnes už legendární série přišel v roce 2003 a kromě Windows, Xboxu 360 a PlayStationu 3 byl dostupný i na jablečný OS X. Od té doby jsme se dočkali dalších 14 her s Call of Duty v názvu a nyní přichází další. Call of Duty : Mobile je titul určený pro mobilní zařízení iOS a Android.

Nejedná se o první mobilní hru z této série, již dříve jsme se dočkali oblíbeného zombie módu coby samostatné hry v Call of Duty: Zombies a Call of Duty Black Ops: Zombies. Vyzkoušet jsme také mohli titul Call of Duty: Heroes ve stylu Clash of Clans nebo Call of Duty: Siege coby karetní hry. A takto bychom mohli pokračovat, nicméně žádná z těchto her nepřinesla klasickou akci a hratelnost vycházející plně z konzolové či PC verze.

Call of Duty: Mobile vypadá v prvních trailerech parádně. A to jak po stránce vizuálu, ale i hratelnosti. Na první pohled je k nerozeznání od nejnovějšího dílu Call od Duty: Black Ops IIII. Trailer slibuje autentický multiplayerový zážitek, který si užijeme i s kamarády a těšit se můžeme na ikonické mapy z celé série. A dočkáme se i battle royale módu. Ten je momentálně tím nejoblíbenějších na poli akčních her, takže to je logická volba Activisionu.

Hra bude dostupná zdarma a dočkat se ji máme již brzy. Nyní je možné se zaregistrovat do beta testování na oficiální webové stránce. Fanoušci stříleček musí být z tohoto oznámení nadšeni, protože to zatím vypadá na opravdovou pecku.

Související články

Dnes nejčtenější