Zavřít reklamu

Pokud si libujete v netradičních hrách, kterých je v App Storu na iPhonu a iPadu relativně dost, máme pro vás skvělou zprávu. Novinka z dílny Rusty Lake B.V. a Second Maze je přesně taková už podle prvního zveřejněného videa.

Vývojáři pracující na této nově oznámené hře mají za sebou například velmi povedený titul Cube Esacape: Seasons z roku 2015 nebo parádní Rusty Lake Paradise vydané v roce 2017. Obě hry se pyšní maximálním hodnocením, takže kvalitu studia Rusty Lake B.V. nelze zpochybňovat. Novinka (u které zatím neznáme název) je vyvíjena ve spolupráci s nově založeným studiem Second Maze. Od předchozích titulů se na první pohled velmi liší svým zpracováním. Těšit se můžeme na velmi čistý a minimalistický design připomínající například komixy.

Zatím tedy neznáme jméno hry ani další podrobnosti. Vše, co zatím vývojáři zveřejnili, je krátké video, které si můžete pustit níže. Můžeme z něho odhadovat, že nás čekají logické hádanky, jednoduchá kreslená grafika a také postava Mr. Crow. Toho můžeme znát z předchozích her studia Rusty Lake B.V., takže je možné, že přeci jen budou nějak tyto tituly propojeny.

Jediná další informace, kterou vývojáři vypustili na veřejnost, je plánované datum vydání. Dočkat bychom se měli během léta tohoto roku. Do té doby se určitě dozvíme více podrobností, ale už teď jsme opravdu natěšeni. Podobných her je opravdu málo a ty povedené bychom spočítali na prstech jedné ruky, proto stačí i krátké video, aby tvůrci hráče nalákali. Pokud si chcete zkrátit čekání, můžete vyzkoušet například již zmiňovaný Cube Escape: Seasons, který je na App Storu ke stažení zdarma, případně Rusty Lake Paradise za 79 Kč.

Dnes nejčtenější

Další články