Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Měl nsem Qnap, nyní Synology a zcela bez problémů funguje na Apple TV aplikace Infuse. Nikdy jsem nezaznamenal žádný problém s kodekem, formátem videa, či audia. Mám ji i na iPadu i iPhone. Jak Qnap tak Synology mají své aplikace pro přehrávání médií, ale je to jen ubohá náhrada.

  A nebo si kupte jakykoliv jiny NAS, kupte si appku Infuse, ktera btw umi sama otagovat vsechny videa a umi prehrat i UHD video a nemusite se vazat na znacku. 😉👍🏻

  Jakákoliv „jiná“ NAS jak píšete ale neumí všechno to, co umí právě QNAP NAS – hovořím z vlastních zkušeností (historicky jsem přešel spostu NASových značek). Už jen 8 licencí na ip kamerky pro použití v jejich bombastickém QVR Pro apce na kamerový profi dohled, což je v každé NAS grátis – to je vlastnost k nezaplacení.

  ….a za mně zase QNAP už nikdy takže je to vždy o konkrétní zkušenosti a názoru:-)
  (Nechal jsem se na něj zlákat v listopadu 2018 a od té doby už třetí reklamace a zařízení jsem ještě pořádně nepoužil).

  Tieto aplikacie ci uz o tohto vyrobcu, ci Synology su nanic kedze si neplatia kodeky a tak sa vam stane to iste ako s VLC pre aTV ze vam napr nepojde zvuk ak je vo formate DTS. Infuse Pro riesi vsetko a vyzera skvele.

  Podle mého názoru, u QNAPu jde o superiorní možnost vzít jejich NAS s HDMI a připojit to rovnou k TV.
  Takhle jsme měl zapojenou TS-453B a paráda, jen je samozřejmě zádrhel s placenými kodeky (pouze v rámci jejich základní video aplikace), ale tohle se dá kulantně řešit jednoduchou instalací KODI pomocí (díky EU repozitáře).
  Aktuálně experimentuju s HS-453DX, kterou mám propojenou s TV napřímo přes HDMI 2.0 kvůli 4K (60fps) a tak nepotřebuju ani Apple TV. KODI je peckovní věc ;)

  HS-453DX a celkove kombinovani s prehravacem mi nedava smysl. Za tu samou cenu mam vicediskovy NAS a AppleTV k tomu. Upgradovat to mohu samostatne dle potreby a hlavne nemusim mit strceny NAS v obyvacim pokoji u TV at se vyrobce chlubi jakkoliv je jeho zarizeni tiche.

Vložte vlastní komentář

celý text