Zavřít reklamu
Zpět na článek

Vaše názory

  „Ten už totiž umí sám vyhodnocovat, které pásmo je pro konkrétní situaci lepší, a automaticky se na něj přepne. Právě takový modem automaticky získáte, pokud se stanete zákazníkem UPC.“
  No tak to je totální hloupost. Největší problém dělá domácí wi-fi router právě v momentě, když je na něm nastavenej AutoChannel.
  U routerů s „pětigéčkem“ by bylo také zajisté vhodné zmínit, že to musí zařízení, kterým se člověk připojuje k wifi podporovat, jinak je vám 5 GHz úplně k ničemu.

  Reagovat

  Musel to pisat niekto kto sa v tom vobec neorientuje. Tak ze pre autora clanku: Modem s Wifi routrom vysiela bud dualband ,alebo single band, podla toho ako je nakonfigurovany. V pripade dualband je to klient, ktory si vybera na ktore pasmo sa pripoji a urcuju to rozne faktory. Bud automaticka logika, ktora vyberie vhodnejsie pasmo podla kriterii (silnejsi signal, vyssia linkova rychlost), alebo manualne nastavena preferencia pasma.

  Reagovat
  Martin Kuchař

  Nesmysly a reklama. Pokud mate 5GHz wifi tak je použitelné max v 1 pokoji ve druhem přes zeď je situace značně horší než u 2.4GHz. Největší problém je ze každý zapojí routr tak jak mu přijde a nevyskenuje a nenaladi kanál aby nerušil ostatní. Rada nejde wifi tak ji ještě zesil je ještě horší. Pak ruší cely panelák.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více


Leitz

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek