Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    „Ten už totiž umí sám vyhodnocovat, které pásmo je pro konkrétní situaci lepší, a automaticky se na něj přepne. Právě takový modem automaticky získáte, pokud se stanete zákazníkem UPC.“
    No tak to je totální hloupost. Největší problém dělá domácí wi-fi router právě v momentě, když je na něm nastavenej AutoChannel.
    U routerů s „pětigéčkem“ by bylo také zajisté vhodné zmínit, že to musí zařízení, kterým se člověk připojuje k wifi podporovat, jinak je vám 5 GHz úplně k ničemu.

    Musel to pisat niekto kto sa v tom vobec neorientuje. Tak ze pre autora clanku: Modem s Wifi routrom vysiela bud dualband ,alebo single band, podla toho ako je nakonfigurovany. V pripade dualband je to klient, ktory si vybera na ktore pasmo sa pripoji a urcuju to rozne faktory. Bud automaticka logika, ktora vyberie vhodnejsie pasmo podla kriterii (silnejsi signal, vyssia linkova rychlost), alebo manualne nastavena preferencia pasma.

    Nesmysly a reklama. Pokud mate 5GHz wifi tak je použitelné max v 1 pokoji ve druhem přes zeď je situace značně horší než u 2.4GHz. Největší problém je ze každý zapojí routr tak jak mu přijde a nevyskenuje a nenaladi kanál aby nerušil ostatní. Rada nejde wifi tak ji ještě zesil je ještě horší. Pak ruší cely panelák.

Vložte vlastní komentář

celý text