Zavřít reklamu

Někteří z vás si možná pamatují na logickou hru Rolando. Jednalo se o jednu z prvních her, která vůbec na App Store vyšla. Mezi hráči se stala velmi oblíbenou a nejeden zpravodajský web ji svého času označil za aplikaci, která je jedna vůbec z nejlepších v App Store. V roce 2017 bohužel z App Store zmizela, neboť Apple ukončil podporu 32bitových aplikací. Chystá se ale remaster, který přijde už 3. dubna.

Hra se bude jmenovat Rolando: Royal Edition a půjde o přepracovanou verzi původní hry z roku 2008. Nabídne novou grafiku, redesign úrovní a dokonce nové mechaniky. „Herní klasika pro iPhone je zpět a je lepší než kdy jindy. Nový „Royal Edition“ je kompletně remasterovanou původní hrou Rolando. Každá interakce, květina, trampolína, bomba nebo katapult vypadají lépe díky nové grafice. Je to ta nejlépe vypadající verze původní hry.“ Až na změnu mechanik se tak na první pohled, co se hratelnosti týče, zdá jako zcela nedotčená. Hru lze předobjednat v App Store za 49 korun.

Rolando: Royal Edition:

Rolando: Roayal Edition není jedinou hrou, která nás v budoucnu může na chvíli přikovat k našim iPhonům. Velmi zajímavým herním titulem může být rovněž Harry Potter: Wizards Unite, který bude fungovat na stejném principu jako Pokémon GO, tedy rozšířené realitě. Hráči budou pátrat po různých předmětech, lidech a kouzelných stvořeních. Na záběry ze hry se můžete podívat v jednom z našich minulých článků.

Dnes nejčtenější

Další články