Zavřít reklamu

Apple to s bezdrátovou nabíječkou AirPower zkrátka a dobře „zvoral“. Od jejího představení totiž uběhl již zhruba rok a půl, avšak na pultech obchodů bychom jí zatím hledali marně. Mezitím už se však na trhu objevily konkurenční bezdrátové nabíječky, které funkci originálního AirPoweru částečně převzaly. Jedna z nich je i Mini Airpower, která nemá sice s originálním AirPower od Applu společného zhola nic, avšak funguje velmi dobře. Pojďme se tedy nyní na ni podívat.

Oficiální specifikace

Bezdrátová nabíječka Mini Airpower je navržena tak, aby jednoduše nabila více zařízení najednou. První polovina nabíječky slouží k nabíjení vašeho telefonu, druhá poté k nabíjení hodinek. Nabíječka je kompatibilní se všemi zařízeními splňující standard Qi. To znamená, že téměř veškerá zařízení, která podporují bezdrátové nabíjení, se vám podaří nabít i na Mini Airpower. Mezi nejrozšířenější telefony disponující Qi standardem patří například:

  • Apple Phone: iPhone XS / XS Max/ iPhone X / iPhone 8 Plus / iPhone 8
  • Samsung Phone: S10 / Note 9 / S9 / Note 8 / S8 Plus / S8 / S7 Edge
  • Apple Watch: Series 3, Series 2

Nabíječka dokáže při nabíjení dodat výkon 7,5 W pro iPhone zařízení, 10 W pro Samsung zařízení a 2 W pro Apple Watch. Majitele nejnovějších Apple Watch Series 4 však musím zklamat – nabíječka s nimi totiž kompatibilní není. Hodinky sice po položení na ní tváří, že se nabíjí, avšak energie do nich neproudí.

Balení

Pokud se rozhodnete pro pořízení bezdrátové nabíječky Mini Airpower, dorazí vám jednoduchá bílá krabička, která na sobě nenese prakticky žádný branding. Na obalu najdete pouze znázorněno, jak lze Mini Airpower používat a název nabíječky. Uvnitř se poté nachází samotná nabíječka a návod. Nic víc zde nehledejte.

Zpracování

Zpracování je taktéž velice jednoduché, avšak neurazí. Celá nabíječka je vytvořena z plastu. Rozhodně ale nečekejte, že by se mohla nějakým způsobem poškodit, jelikož je plast opravdu velice tvrdý. Její povrch je matný, aby po ní iPhone či jiné zařízení neklouzalo. Na vrchní části už se pouze nachází malý žlábek, který slouží pro nabíjení Apple Watch. Když nabíječku otočíte vzhůru nohama, tak si můžete všimnout hned několika protiskluzových nožiček, díky kterým nabíječka nesklouzne ze stolu. Osobně tedy se zpracováním nemám sebemenší problém.

Osobní zkušenost

Bohužel, jak už bylo jednou řečeno, nabíječka nepodporuje nabíjení Apple Watch 4. Ty já shodou okolností vlastním, tudíž jsem osobně mohl vyzkoušet pouze nabíjení iPhonu XS. Poté jsem nabíječku půjčil kamarádovi, který ji otestoval s iPhonem 8 společně s Apple Watch 3. V mém případě jsem s nabíjením neměl sebemenší problém. Vše funguje tak, jak má a nabíječka plní svou funkci. Jednoduše přijdu domů ze školy, vytáhnu telefon z kapsy, položím jej na nabíječku a nemusím se o nic jiného starat. A to samé mi potvrdil kamarád, které to měl obdobně, plus ještě samozřejmě s jablečnými hodinkami.

Ještě zmíním poslední věc, a to, že součástí balení není adaptér, který je potřeba. Nabíječku sice můžete připojit USB kabelem do počítače. USB port však v počítači nedisponuje dostatečným výkonem, a tak byste na nabití vašich zařízení čekali opravdu dlouho. Využít můžete například 2,1A adaptér do sítě od Swisstenu, se kterým jsem bezdrátovou nabíječku testoval já. Osobní zkušenost je u tohoto produktu tedy přesně taková, jakou ji očekáváte. Nabíječka plní svou funkci na jedničku a těžce bych hledal nějakou výtku.

swissten_ap_Fb

Závěr

Pokud sháníte parádní bezdrátovou nabíječku, která nabije jak váš chytrý telefon, tak jablečné hodinky, mohu vám Mini Airpower jen a jen doporučit. Určitě s ním nešlápnete vedle a navíc k tomu vás určitě nadchne parádní cena společně s dostupnou slevou. Slevový kód naleznete v odstavci níže.

Slevový kód a doprava zdarma

Společnost Swissten.eu si pro naše čtenáře připravila slevový kód, který můžete uplatnit na bezdrátovou nabíječku Mini Airpower. Stačí při objednávce zadat kód (bez uvozovek) „SLEVA199„. Společně se slevou v hodnotě 199 korun je navíc doprava na všechny produkty zdarma. Tato akce však nebude trvat navždy, a proto ji využijte co nejdříve.

swissten_ap_Fb

Dnes nejčtenější

.