Zavřít reklamu

Nebudu vám lhát. Když mi od Swisstenu přišly na recenzi 3D skla na má zařízení, měl jsem z jejich testování celkem obavy. S ochrannými 3D skly jsem totiž měl doposud jen záporné zkušenosti a příliš jsem nevěřil tomu, že se můj pohled na ně změní. A musím říct, že se to skutečně povedlo.

Specifikace

3D skla od Swisstenu vás překvapí svým bohatým balením, ale také svou funkčností. Skla jsou k dispozici pro všechny iPhony 6 a novější, tzn. až po iPhone XS. U těchto 3D skel záleží na tom, jakou máte barvu zařízení – jsou totiž zpracována tak, že v místech, kde se nachází displej, jsou průhledná, avšak po okrajích (či u starších zařízeních v rámečcích okolo displeje) jsou skla zbarvena dle barvy displeje zařízení. Skla tak dokonale kryjí celou přední stranu zařízení.  Aplikace je velice jednoduchá a pomohou vám s ní hadříky a nálepky, které jsou součástí balení. Co se pak týče tvrdosti skla, ta je standardních 9H, což zjednodušeně řečeno znamená, že je poškrábete skutečně jen velmi obtížně. Potěší ale i jejich šířka, která je pouhých 0,3mm a vy se tak nemusíte bát, že by bylo nalepené sklo na telefonu jakkoliv výrazné.

Balení

Pokud se pro 3D ochranné sklo od Swisstenu rozhodnete, dočkáte se krabičky, která rozhodně nešetřila barvami. Jak už to tak bývá, tak na krabičce se nachází branding, informace a specifikace týkající se skla. Po otevření se v krabičce nachází stylový hadřík z mikrovlákna, sada mokrého a suchého hadříku, nálepky sloužící k odstranění nečistot a samozřejmě sklo samo o sobě, které je precizně zabaleno, aby při přepravě nedošlo k poškození.

Zpracování a osobní zkušenost

Jak už jsem zmiňoval v úvodu, tak jsem se 3D skly od Swisstenu více než spokojený. Měl jsem možnost otestovat skla na iPhone XS a iPhone 6S a v obou případech jsou naprosto parádní. Jejich aplikace je s balením naprosto jednoduchá. Nejdříve displej přetřete mokrým hadříkem, poté jej vyleštíte suchým a nakonec pomocí nálepek můžete z displeje strhnout poslední nečistoty. Jakmile máte jistotu, že se na displeji nenachází ani smítko prachu, stačí ze skla sundat ochrannou vrstvu a pustit se do lepení. Pokud chcete dosáhnout 100% výsledku, tak si budete muset se správným nalepením skla pár minutek hrát. Pokud se vám pod sklem udělaly malé bublinky, tak se je můžete pokusit nehty vytlačit. Pokud některé z nich vytlačit nepůjdou, tak se ničeho nebojte a nechte sklo, aby přes noc na telefon sedlo. Když ráno vezmete telefon do rukou, bubliny už se na displeji nacházet nebudou.

Většina levných 3D skel a 3D skel zakoupených v čínských obchodech trpí velikým nedostatkem, a tím jsou plastové nebo gumové okraje. Tyto okraje se na zařízení nenalepí a velice jednoduše se pod ně dostává prach. Ten nejenže budí pocit nepohodlí, ale může dokonce pod sklem poškrábat displej vašeho zařízení. Levná skla tak mohou udělat více škody než užitku. To samozřejmě pro 3D skla od Swisstenu neplatí. Zde jsou okraje skleněné a nachází se na nich lepidlo. V případě nalepení si tedy sklo 100% sedne po celé ploše displeje a vy tak můžete mít jistotu, že jsou 100% chráněny i okraje displeje.

Závěr

3D skla se mi osobně osvědčily na mém iPhonu XS a na iPhonu 6S mé přítelkyně. Oba dva jsme s 3D skly velice spokojení a pokud někdy v budoucnu dojde k poškození, tak rozhodně nebudeme váhat, a opět sáhneme po 3D sklech od Swisstenu. Pokud tedy sháníte opravdové 3D skla, rozhodně bystě měli sáhnout po těch od Swisstenu. 100% ochrání váš displej, jsou jednoduchá na nalepení a hlavně jsou cenově přívětivá. Mnou testovaná skla totiž vychází jen na 395 korun.

Slevový kód a doprava zdarma

Ve spolupráci se společností Swissten.eu jsme si pro vás připravili 20% slevový kód, který můžete uplatnit na všechny produkty Swissten v nabídce. Stačí při objednávce zadat kód (bez uvozovek) „SALE20„. Společně s 20% slevovým kódem je navíc doprava na všechny produkty zdarma. Slevový kód můžete aplikovat přímo v košíku. Slevové kódy nelze sčítat.

swissten_3Dglass_prod5

Dnes nejčtenější

.