Zavřít reklamu

Pravidelně vám přinášíme seznam několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Storu a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma či za zvýhodněnou cenu. Snažíme se vybírat jen ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Bohužel, může se stát, že aplikace opět sklouzne k původní ceně, což však neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na tlačítko Stáhnout či na název aplikace. Ke stažení aplikace můžete použít také QR kód. Mezi screenshoty můžete scrollovat do stran. Jestliže se vám náhled nezobrazuje správně, stačí stránku aktualizovat.

Pod Magician

Malá bezdrátová sluchátka jsou ve světě čím dál tím populárnější, zejména pak AirPods od Applu. Pokud jste jejich vlastníkem, nabízíme vám aplikaci, díky které je můžete mít pod drobnohledem jako na vašem iOS zařízení. Připojení sluchátek je velice snadné, obzvlášť po nastavení zkratky, kdy to zvládnete opravdu jedním kliknutím! Zjistíte zde, v jaké kondici se baterie vašich „špuntů“ nachází a jestli jsou dobité na dlouhý poslech.

[appbox appstore id1402065560 oldprice=“75Kč“]

WinCleaner Duplicate Finder

Potýkáte se ve svém počítači s nedostatkem místa na úložišti? WinCleaner Duplicate Finder vám s tímto problémem pomůže tak, že se pokusí najít duplikátní soubory, které vyhodnotí a poté vám nabídne jejich smazání. Uvolní tím více místa, než si dovedete představit. Zkuste to!

[appbox appstore id1182521203 oldprice=“299Kč“]

Search IP

Pomocí této aplikace získáte během chvíle informace o vaší soukromé či veřejné IP adrese, dozvíte se také více o vašem připojení.

[appbox appstore id665726534 oldprice=“199Kč“]

Slevy her pro Mac na Steamu

Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition

[appbox steam simple 435150 oldprice=44,99€]

Nimbatus – The Space Drone Constructor

[appbox steam simple 383840 oldprice=16,79€]

SteamWorld Heist

[appbox steam simple 322190 oldprice=14,99€]

The Gardens Between

[appbox steam simple 600990 oldprice=16,66€]

Související články

Dnes nejčtenější