Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Milovaný i nenáviděný, obdivovaný i zatracovaný, vstřícný i krutý, ale hlavně vždycky svůj. Tak přesně takto by se dal v krátkosti popsat jeden z největších vizionářů všech dob a otec Applu, Steve Jobs. O muži, který svými vizemi změnil technologický průmysl, se toho v minulosti již řeklo, natočilo a napsalo skutečně spoustu – možná až přespříliš. Rozhodně tedy není od věci si Stevův život shrnout podrobněji a v ucelenější formě. Přesně v tom by vám mohl pomoci nový obrazový průvodce jeho životem a dílem, o který se postaral Kevin Lynch.

Nový životopis Steva Jobs vám dopodrobna vylíčí život tohoto velikána a to jak textem, tak i originální grafikou. Těšit se můžete jak na podrobné rozebrání jeho životní filozofie a pohledů na svět, tak třeba i důvody, které jej vedly k nekonečnému souboji s otcem Microsoftu, Billem Gatesem. Díky této knize zkrátka Steva poznáte opravdu do hloubky a možná vám začne dávat jeho pohled na svět daleko větší smysl než doposud.

Soutěž o tři výtisky

Zaujaly vás předchozí řádky natolik, že přemýšlíte nad koupí tohoto knižního skvostu? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Obchod Knihy Dobrovský nám totiž věnoval hned tři výtisky, které vám, našim věrným čtenářům, moc rádi darujeme. Stačí, abyste nám do komentářů pod tento článek na Facebooku napsali, proč byste měli tuto knihu získat právě vy. Z komentářů vybereme tři šťastlivce, kterým následně knihu zašleme. Ale pozor, soutěž končí už v neděli 3. března ve 20:00.

Dnes nejčtenější

Další články