Zavřít reklamu

Operační systémy od Applu jsou známé svou stabilitou, a to jak macOS a iOS, tak i watchOS. Občas se ale stane, že nějaká aplikace prostě a jednoduše zamrzne. Pokud se jedná o aplikaci třetí strany, tak to většinou ani není vina jablečné společnosti, nýbrž vývojáře aplikace. I mně osobně se stalo, že se mi jedna z aplikací, kterou používám, „kousla“ a nevěděl jsem, jak ji vypnout. Přesně proto jsem musel vzít do ruky iPhone a začít hledat, jakým na to. Samozřejmě jsem si opět řekl, že to nemůžu nechat tak a musíme se s vámi, čtenáři Letem světem Applem, o tento trik podělit formou návodu. Vrhněme se tedy na to.

Jak na jablečných hodinkách vynuceně vypnout aplikaci

Nejprve se vám samozřejmě musí podařit, aby vám nějaká aplikace zamrzla. K tomuto postupu konkrétně návod nemám, k tomu se budete muset dopracovat sami. Každopádně trik funguje i na aplikace, které normálně fungují, ale jen je chcete prostě vypnout. To se hodí například tehdy, kdy vám z aplikace na hodinky nechodí notifikace a nebo máte jiný problém. Poté, co se do zamrzlé či jinak nefunkční aplikace přepnete, už pouze stačí dlouze podržet boční tlačítko na vašich hodinkách, dokud se neobjeví obrazovka určená k vypnutí hodinek nebo zobrazení zdravotního ID. Jakmile se na této obrazovce ocitnete, tak boční tlačítko pusťte a dlouze zamáčkněte korunku, dokud se aplikace nevypne. Jakmile tento postup splníte, tak už stačí aplikaci znovu spustit.

Jak už jsem zmínil výše, tak tento trik můžete využít i tehdy, kdy aplikace normálně spolupracuje, avšak pouze z ní například nechodí notifikace, či cokoliv jiného. Osobně jsem o tomto triku neměl ani potuchy a objevil jsem jej až tehdy, kdy jsem to opravdu potřeboval. Doufám, že nám na našich hodinkách bude vše fungovat bez problémů a nebudeme muset tento trik využívat.

Související články

Dnes nejčtenější