Zavřít reklamu

O příchodu Apple Pay do České republiky se v posledních několika týdnech mluví prakticky všude. Vzhledem k tomu, jak moc si místní jablíčkáři spuštění této platební služby přáli, se však tomuto povyku rozhodně nemůžeme divit. Češi však nebudou jediným národem, který bude mít zítra díky Apple Pay důvod k oslavám. 

Již poměrně dlouho se šušká o spuštění Apple Pay i v daleké Saúdské Arábii. Na konci loňského října se totiž na oficiálních saúdskoarabských webových stránkách Applu objevil v sekci Apple Pay nápis “Coming Soon”, z čehož mnozí usuzovali, že je spuštění služby v zemi na spadnutí. Kalifornský gigant však od té doby mlčí a tamní obyvatele tak nechává v nejistotě. Před pár dny se však začaly ze země šířit zprávy podložené různými fotografiemi, které poukazují na spuštění Apple Pay v zemi právě k 19. únoru 2019.

Že Apple zítra spustí Apple Pay jak v Česku, tak i v Saúdské Arábii nahrává i fakt, že i v minulosti tuto službu poměrně rád spouštěl vždy ve dvou a více státech najednou. Vzpomeňme například na loňský listopad, kdy Apple Pay odstartovalo v jeden den jak v Belgii, tak Kazachstánu. Podobný scénář se tak dá nyní očekávat i zde. 

Co se týče spuštění Apple Pay v České republice, to by mělo proběhnout již zítra časně ráno. My vás o něm budeme samozřejmě na našem magazínu detailně informovat, takže si můžete být jisti, že vám nic ohledně této novinky v našich luzích a hájích neunikne. Rozhodně nás tedy zítra navštivte, ať jste v co nejlepším obraze. 

apple-pay-fb

Související články

Dnes nejčtenější

.