Zavřít reklamu

Společnost Apple potvrdila příchod služby Apple Pay do ČR. Prozatím samozřejmě Apple neuvedl přesné datum, kdy se služby dočkáme, ovšem na svých oficiálních stránkách začal nově nabízet možnost objednat si sadu nálepek Apple Pay také do ČR. Do dnešní doby přitom tato možnost při objednávce chyběla a bylo možné nálepky objednávat jen do zemí, ve kterých je služba aktivní. Díky možnosti objednat sadu také do České republiky je tak již 100% jisté, že se skutečně Apple Pay dočkáme a to již v nejbližších dnech. Podle našich informací z bankovního sektoru by měl Apple začít nabízet službu Apple Pay již zítra, tedy 19. 2. 2019 s tím, že informační embargo na komunikaci této služby ze stran bank a nebankovních platebních institucí končí zítra v 6:00 ráno.

Sada nálepek obsahuje jednu samolepku na sklo, dvě samolepky na pokladnu a šest samolepek na bankovní terminály. Všechny nálepky jsou samozřejmě určeny pro společnosti, které mají v plánu službu využívat a Apple rozesílá sadu samolepek zdarma. V případě zájmu o větší množství pak můžete společnost požádat přes speciální formulář. Díky tomuto kroku je tak příchod Apple Pay potvrzen nejen ze strany bank a nebankovních finančních institucí, ale také přímo ze strany Applu. Bohužel musíme zklamat naše sousedy, jelikož Slovensko na seznamu zemí, do kterých lze samolepky objednat prozatím stále není a je tak zřejmé, že nedojde ke spuštění služby současně s Českou republikou.

Samolepky je možné objednávat na stránkách společnosti Apple přímo zde. Počítejte však s tím, že Apple kontroluje, zda je objednávájícím skutečně společnost, jenž používá platební terminály. Pokud tedy nálepky chcete jen tak, ušetřete si s objednávkou čas, Apple vám je totiž stejně nezašle.

apple pay fb

Související články

Dnes nejčtenější

.