Zavřít reklamu

Že klepe druhá generace sluchátek AirPods na dveře se proslýchá již pěkných pár týdnů. Tyto zprávy však od začátku tohoto roku výrazně zintenzivnily, jelikož je dle mnoha analytiků jejich představení naplánované již na březen. Tuto skutečnost nyní víceméně potvrdil i věhlasný Ming-Chi Kuo. 

Podle Kua má Apple již AirPods 2 nachystané a jejich představení tak nestojí prakticky nic v cestě. Sluchátka, která by měla přinést díky novému pouzdru podporu bezdrátového nabíjení či lepší Bluetooth, se pak dle něj mají začít prodávat již brzy. Přesný termín sice raději neprozradil, je však přesvědčen o tom, že k zahájení jejich prodejů dojde v první polovině letošního roku. Po jejich boku se pak na pultech obchodů objeví i bezdrátová nabíječka AirPower, kterou Apple světu ukázal sice již v roce 2017, avšak kvůli problémům s vývojem na uvedení na trh stále čekáme. 

Nový iPod touch na obzoru 

Analytik též potvrdil zvěsti o možném příchodu nové generace iPodu touch. Na tom dle něj totiž Apple také pracuje a představit jej hodlá v průběhu letošního roku. Ačkoliv o něm mnoho detailů Kuo zatím neshromáždil, rozhodně dle něj dostane vysoce výkonný procesor. Je tedy možné, že se Apple pokusí tento produkt přetransofrmovat z hudebního přehrávače na kapesní herní konzoli, která by v jeho současné nabídce dávala o poznání větší smysl. 

Airpower

Dnes nejčtenější

.