Zavřít reklamu

V poslední době jsme se nedočkali od Rockstar Games vydání některé z jejich dalších her na iOS zařízení. Marně tak zatím čekáme na GTA IV, či dokonce GTA V nebo Red Dead Redemption. Musíme si tak vystačit s těmi, které již vyšly, například legendární Grand Theft Auto: Vice City. Ta na naše jablečná zařízení vyšla už koncem roku 2012 a před pár dny se dočkala dalšího updatu.

Původně Vice City vyšlo, coby čtvrtý díl této legendární série, už v roce 2002 a nejde tak rozhodně o žádnou novinku. Přesto je u mnoha hráčů stále jedním z nejoblíbenějších dílů známé městské akce, ve které máma ne dlani celé město a kromě příběhu si můžeme dělat cokoliv chceme. Vice City se odehrává ve stejnojmenném městě v roce 1986 a jeho stylizace připomíná Miami osmdesátých let. A ten soundtrack!

Update, který Rockstar vydal po více než šesti letech od vydání hry, přináší několik zajímavých vylepšení. Především se jedná o podporu iPhonu X, iPhonu XS a nejnovějšího iPadu Pro. Na těchto zařízeních si tak hru konečně užijete v plném rozlišení a přes celý displej. Nutno podotknout, že Rockstar rozhodně nepatří k nejrychlejším, co se podobných updatů týká a majitelé iPhonu X museli čekat opravdu poměrně dlouho.

Teď už jen doufat, že Rockstar vydá stejný update i pro své ostatní tituly. Snad nejoblíbenější GTA vůbec – San Andreas – se ho už dočkalo minulý rok, stejně jako Max Payne Mobile. Avšak například takové Bully, či Grand Theft Auto: Chinatown Wars, stále čekají. Tak alespoň toho prosluněného retro Vice City jsme se už dočkali.

[appbox appstore id578448682]

Související články

Dnes nejčtenější