Zavřít reklamu

iPhone SE byl uveden v roce 2016. Řada uživatelů byla nadšena kompaktním designem, téměř totožným s oblíbeným iPhonem 5S, a doplněným o vylepšený výkon. Navzdory oblibě ze strany uživatelů ale společnost Apple uložila SE k ledu. Postupně se střídavě objevují spekulace o jeho nástupci i o tom, že se žádného iPhonu SE 2 vlastně nedočkáme. Čas od času se na svět objeví zajímavý koncept – ten nejnovější vám přinášíme v tomto článku.

V nejnovějším videu se v zajímavém konceptu ukazuje iPhone SE 2. K vidění je klasický design se čtyřpalcovým displejem, ten je ale oproti oficiálnímu prvnímu SE obohacen navíc ještě o horní výřez, který jsme poprvé mohli vidět u iPhonu X. Displej se od „jedničky“ liší také tím, že se po vzoru nejnovějších modelů rozpíná od kraje ke kraji. Skleněná záda zase naznačují možnost bezdrátového nabíjení s podporou Qi protokolu, na zadní straně smartphonu se také nachází jednoduchý vystouplý objektiv fotoaparátu.

Koncept iPhonu SE 2 se po vzoru iPhonu XR předvádí hned v několika barvách včetně zlaté, červené, stříbrné a modré. Koncept pochází z dílny návrháře Gunho Lee. iPhone SE, který byl představen v březnu roku 2016, měl čtyřpalcovou úhlopříčku displeje, procesor A9, a nabízel se v 16, 32, 64 a 128 GB variantě. iPhone SE2 s podobným designem by jej ale nyní hravě strčil do kapsy. Líbí se vám?

IPhone SE 2 Concept fb

Související články

Dnes nejčtenější

.