Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry pro macOS. Vybíráme ty, které jsou dočasně zlevněné nebo zcela zdarma, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zlevněná či zdarma.

App Store

Instaradio: Stream Radio

Instaradio je aplikací s tisícovkami internetových rádií. Pokud nenajdete tu svou oblíbenou, můžete si ji manuálně přidat. Aplikace má skvělou funkci v podobě Music Timeline – sem se ukládají odehrané písničky, takže si kdykoliv budete moci najít, jak se jmenuje ten nový chytlavý song.

[appbox appstore id518308013 oldprice=“199 Kč“]

Vintage Color Effect – Filters and Frames

V této appce dodáte svým fotografiím skvělou atmosféru. Obsahuje toti 64 filtrů a 40 rámečků, které jsou laděny do retro vintage stylu.

[appbox appstore id1259225759 oldprice=“349 Kč“]

Noizio – focus, relax, sleep

Aplikace Noizio vám pomůže s koncentrací na práci či odpočinkem. Obsahuje v základu 15 ambientních zvuků (dalších 20 k dokoupení).

[appbox appstore id928871589 oldprice=“179 Kč“]

Steam

Shadowrun: Hong Kong – Extended Edition

Shadowrun: Hong Kong je velmi kvalitním RPG se cyberpunkovou atmosférou. Vyniká především svým příběhem, atmosférou i dobře zpracovanými vedlejšími úkoly.

[appbox steam simple 346940 oldprice=“19.99 €“]

Stranded Deep

Vtělte se do role trosečníka na opuštěném ostrově. Váš jediný úkol je přežít na náhodně generované herní mapě. Čeká vás kraftování, sbírání materiálů, boj s nepřátelskými zvířaty a podobně.

[appbox steam simple 313120 oldprice=“14.99 €“]

Game Dev Tycoon

V Game Dev Tycoon si založíte vlastní herní studio. Pokusíte se tak z malé firmy vybudovat impérium tím, že budete vytvářet hry podle svého uvážení.

[appbox steam simple 239820 oldprice=“9.99 €“]

Dnes nejčtenější

Další články