Zavřít reklamu

Ještě před tím než jsem měl Apple Watch, jsem chodíval běhat s těžkým iPhonem v kapse a s AirPody v uších. Nebylo to to pravé ořechové, jelikož mi telefon poskakoval a držet v ruce jsem jej také nechtěl. Poté jsem se rozhodl pro koupi Apple Watch a poslouchání hudby se stalo o mnoho jednodušším. Pokud totiž chytré jablečné hodinky vlastníte, tak si do nich můžete nahrát skladby, které máte uloženy ve vašem iPhonu. Pojďme se tedy společně podívat, jak na to.

Jak přidat hudbu do Apple Watch

Nejprve je nutné, abyste si vaše hodinky sundali z ruky a připojili je k nabíječce. Jakmile se zobrazí obrazovka nabíjení, tak vemte váš iPhone, na kterém máte hudbu, a rozklikněte aplikaci Watch. V dolním menu se ujistěte, že se nacházíte v sekci Moje hodinky a sjeďte níže, dokud nenarazíte na záložku Hudba, kterou rozklikěte. Zde si můžete aktivovat funkci Často přehrávané, díky které se bude do hodinek automaticky přenášet hudba, kterou posloucháte nejčastěji. Pokud si chcete přidat konkrétní skladbu či album, tak klikněte tlačítko Přidat hudbu… Zobrazí se nové okno, ve kterém už si pouze stačí zvolit, co chcete do hodinek přidat. Může se jednat o playlist, konkrétní skladbu, interpreta, album – prakticky cokoliv. Také nezáleží na tom, jestli přidáváte hudbu z Apple Music, či jestli ji máte přímo nahranou v zařízení. Jakmile hudbu přidáte, tak už pouze stačí počkat, dokud se do Apple Watch nenahraje. Hudbu poté spustíte na hodinkách pomocí aplikace Hudba.

Od chvíle, kdy do svých hodinek nahrajete hudbu, de facto odpadá vaše „hudební“ závislost na iPhonu, což oceníte například při sportovních aktivitách. Limitovaní jste totiž maximálně výdrží baterie a úložištěm. Vyběhnout si na svých ranních deset kilometrů jen s hodinkami na ruce a bezdrátovými sluchátky v uších je tak skutečně osvobozující.

apple watch hudba

Dnes nejčtenější

Další články