Zavřít reklamu

Ikonický a obrovsky populární telefon Motorola Razr se velmi pravděpodobně vrátí na trh. Nepůjde však o „véčko“, jak si ho všichni pamatujeme. Daleko do tohoto konceptu však mít nebude – půjde totiž o telefon s ohebným displejem, který by měl být dražší než iPhone XS Max.

S informací dorazil deník The Wall Street Journal. Podle něj bude cenovka nové Motoroly Razr 1500 dolarů a dočkat bychom se prý mohli už v únoru tohoto roku. Původní Razr se dostal na trh už v roce 2004 a stal se mezi uživateli opravdu velmi oblíbený.  Se svými 130 miliony prodaných kusů je doposud nejprodávanějším „véčkem“ historie. V té době nabídla Motorola opravdu nadčasový design, díky kterému je jeho úspěch pochopitelný.

Lenovo, coby výrobce telefonů Motorola, se bude snažit vyrobit 200.000 kusů nových Razrů, což se zdá být celkem optimistickou vyhlídkou, vezmeme-li v potaz cenu a neznámou velikost poptávky po takovém telefonu. Navíc zatím nejsou známé žádné konkrétní specifikace, včetně velikosti telefonu či jeho výkonu. Podle The Wall Street Journal je telefon Lenovem připravován ve spolupráci s Verizonem, takže je možné, že půjde o model k zakoupení exkluzivně v USA.

Ohebný smartphone standardem?

Telefony se ohebným displejem tak zřejmě opravdu budou budoucností smartphonů, jelikož momentálně se o jejich výrobu snaží čím dál větší počet značek. Razru i dalším velkým značkám, jako je Nokia či BlackBerry, zavařil v roce 2007 Apple s vydáním prvního modelu iPhonu. Bude se minulost opakovat? Je možné, že Apple přijde se svým telefonem se skládacím displejem později, než ostatní výrobci, ale opět dokáže vystihnout to, na co zákazníci čekají.

Jak bude nová Motorola Razr vypadat se snad dozvíme už během následujících týdnů. Jsme skutečně zvědaví, zda se comeback tomuto ikonickému telefonu povede. Kdo jiný by měl „moderní véčko“ zvládnout zpracovat, než král původních skládacích telefonů?

motorola razr fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

Související články

"se^1 telefon^0.9 motorola^0.8 razr^0.7 rok^0.6 pujde^0.5 displej^0.4 ohebny^0.3 opravdu^0.2 vecko^0.1 "/2

Dnes nejčtenější