Zavřít reklamu

6 macOS aplikací a her, které jsou dnes zdarma či se slevou (16.1.2019)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry pro macOS. Vybíráme ty, které jsou dočasně zlevněné nebo zcela zdarma, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zlevněná či zdarma.

App Store

DeskCover

DeskCover pomůže každému, kdo má problém se soustředěním se na práci. Dokáže vám totiž zvýraznit aktivní okno a zbytek plochy ztmavit tak, abyste nebyli ničím rušeni. Navíc je možné si nechat skrýt i ikony na ploše.

DeskCover
DeskCover
Price: 59 Kč 129,00 Kč

InstaCards – Business Card

V InstaCards – Business Card si vytvoříte vlastní vizitky. Připraveno je 300 různých předloh z nichž si jednu vyberete a tu poté upravíte podle svého. Můžete samozřejmě nahrát i vlastní logo či QR kód.

InstaCards - Business Card
InstaCards - Business Card
Developer: BraveCloud
Price: 349 Kč 279,00 Kč

Caffeinated – Anti Sleep App

Pokud potřebujete udržet váš Mac „při smyslech“ a nechcete, aby vypnul obrazovku či se uspal, sáhněte po Caffeinated. V ní si jednoduše nastavíte, po jakou dobu má zůstat Mac v tomto módu. Jeho aktivace pak probíhá jedním kliknutím skrze ikonu v horní liště.

Caffeinated - Anti Sleep App
Caffeinated - Anti Sleep App
Developer: Yugen
Price: 29 Kč Free

Steam

Thief

Thief je kultovní značkou a v roce 2014 jsme se po opravdu velmi dlouhé době dočkali pokračování. Ve hře se ujmete role zloděje, který se schovává ve stínech a tichý postup je jeho hlavní zbraní. Titul nabízí také zajímavý příběh.

Thief
Thief
Developer: Eidos-Montréal, Feral Interactive (Mac)
Price: 29.99 € 29,99 €

Graveyard Keeper

Graveyard Keeper je simulací hrobníka. Staráte se o hřbitov, který vylepšujete, o nebožtíky, kostel a mnoho dalšího. To vše ve velmi pěkné retro grafice.

Graveyard Keeper
Graveyard Keeper
Developer: Lazy Bear Games
Price: 16.79 € 16,79 €

Lara Croft GO

Lara Croft GO je titul, který již známe z našich iPadů. Pokud si však tuto logickou hru chcete užít i na vašem Macu, máte možnost. V mnoha levelech, které titul nabízí, máte vždy za úkol dostat se na předem dané místo. Cesta však nebude vždy tak snadná, jak se zdá.

Lara Croft GO
Lara Croft GO
Developer: Square Enix Montréal
Price: 9.99 € 9,99 €

 


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek